70-453 Szczecin

Polska/Poland

+48.914243780

domena

WHOIS displays data with a delay not exceeding 15 minutes in relation to the .pl Registry system

Title:Portal Kibic贸w Klubu Wis艂a Krak贸w - wislaportal.pl
Description:Wis艂a Portal to najstarsza strona internetowa klubu Wis艂a Krak贸w. Na naszym portalu znajdziecie zawsze naj艣wie偶sze informacje o najlepszej dru偶ynie pi艂karskiej w Polsce, aktualne statystyki, a tak偶e wiele informacji historycznych oraz interesuj膮cych felieton贸w i publikacji.
zaloguj si臋
Kazimierz Moskal przed meczem z G贸rnikiem Zabrze: - Czeka nas bardzo trudne spotkanie
- By艂bym szcz臋艣liwy, gdyby艣my po tej reprezentacyjnej przerwie wr贸cili ze zwyci臋stwem. Zdaj臋 sobie jednak spraw臋, 偶e czeka nas bardzo trudne spotkanie. Jest to pocz膮tek rundy rewan偶owej, sezonu zasadniczego, a G贸rnik jest w bardzo niekorzystnej dla siebie sytuacji. Mo偶na powiedzie膰, 偶e to jest ostatni dzwonek, 偶eby jeszcze zacz膮膰 punktowa膰 i stara膰 si臋 wygrzeba膰 z tego ostatniego miejsca - powiedzia艂 na konferencji prasowej, przed meczem z aktualnym outsiderem Ekstraklasy, G贸rnikiem Zabrze, trener Bia艂ej Gwiazdy - Kazimierz Moskal.Wi臋cej raquo;
/dom/
Mecz rozgrywek Centralnej Ligi Junior贸w.
/wyjazd/
16. kolejka Ekstraklasy sezonu 2015/2016.
/dom/
W 17. kolejce rozgrywek pi艂karskiej Ekstraklasy czekaj膮 nas Derby Krakowa!
Wi艣lacki typer:
Najbli偶szy mecz w naszym typerze to: Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice.
Ostatni zapisany na niego typ to 1-0.
A jaki jest Tw贸j? Zapraszamy do gry raquo;
Sport w TV:
pi膮tek
bull; 18:00:
Ekstraklasa middot; Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Piast Gliwice middot; Eurosport 2 HD
bull; 20:30:
Ekstraklasa middot; G贸rnik Zabrze - WIS艁A KRAK脫W middot; Canal+ Sport HD
Ligue 1 middot; OGC Nice - Olympique Lyon middot; Eleven
Bundesliga middot; Hamburger SV - Borussia Dortmund middot; Eurosport 2 HD
I liga middot; Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia middot; Polsat Sport
bull; 20:45:
Championship middot; Middlesbrough FC - Queens Park Rangers middot; Eleven Sports
sobota
bull; 13:30:
Championship middot; Bristol City - Hull City middot; Eleven
bull; 13:45:
Premier League middot; Watford FC - Manchester United middot; Canal+ Sport 2 HD
bull; 15:30:
Ekstraklasa middot; Jagiellonia Bia艂ystok - Korona Kielce middot; Canal+ Sport HD
Bundesliga middot; VfL Wolfsburg - Werder Brema middot; Eurosport 2 HD
bull; 16:00:
Primera Divisi贸n middot; Real Sociedad San Sebastian - Sevilla FC middot; Eleven Sports
wi臋cej relacji raquo;
Zapowied藕 16. kolejki Ekstraklasy
Po ostatniej ju偶 w tym roku przerwie na mecze reprezentacyjne - pi艂karzy Ekstraklasy czeka jeszcze przed zimowymi urlopami a偶 sze艣膰 kolejek. Wszystkie b臋d膮 spotkaniami rewan偶owej rundy sezonu zasadniczego i zapowiadaj膮 si臋 nie tylko mocno intensywnie, ale te偶 oczywi艣cie bardzo ciekawie. W czekaj膮cej nas w艂a艣nie 16. kolejce - wi艣lacy wybrali si臋 do Zabrza. I cho膰 zagramy na stadionie outsidera ligi - 艂atwo o punkty na pewno tam nie b臋dzie. Bo w naszej lidze - nigdzie prosto o nie nie jest.
Wi臋cej raquo;
Pi膮tek, 20 listopada
2015 r. | Komentarzy: 0
Mo偶e wreszcie teraz? Wis艂a gra w Zabrzu z G贸rnikiem
Cho膰 a偶 trudno w to uwierzy膰 - ostatni raz dwa mecze z rz臋du pi艂karze krakowskiej Wis艂y wygrali w... pa藕dzierniku 2014 roku. Wtedy to ograli艣my w Zabrzu a偶 5-0 G贸rnika, a potem pokonali艣my 3-2 Podbeskidzie. Od tego czasu wi艣lacy graj膮 na zasadzie przeplatanki. Zwyci臋stwa przeplatamy remisami i pora偶kami... i mo偶e najwy偶szy czas, aby ten schemat prze艂ama膰. Jak jednak zwykle - 艂atwe to nie b臋dzie, bo cho膰 zn贸w czeka nas mecz w Zabrzu, gdzie ostatnio odnie艣li艣my do艣膰 spektakularne zwyci臋stwo, to spodziewa膰 si臋 trzeba bardzo ci臋偶kiej przeprawy.
2015 r. | Komentarzy: 6
Maciej Sadlok: - W krakowskich derbach atmosfera jest mocniejsza
- Zawsze dobrze jest wygra膰 ten ostatni mecz przed przerw膮, wtedy zdecydowanie lepiej si臋 pracuje - powiedzia艂 obro艅ca krakowskiej Wis艂y, Maciej Sadlok. - Wykonali艣my dobr膮 prac臋, nawet je艣li byli艣my w okrojonym sk艂adzie przez powo艂ania do reprezentacji. Wierz臋, 偶e ten czas poprawi艂 nasze mankamenty, kt贸re gdzie艣 tam mamy - doda艂 wi艣lak.
2015 r. | Komentarzy: 2
Pawe艂 Gil s臋dzi膮 meczu G贸rnik Zabrze - Wis艂a
Pawe艂 Gil z Lublina b臋dzie arbitrem g艂贸wnym meczu 16. kolejki ligowej w sezonie 2015/2016, w kt贸rym Wis艂a Krak贸w zmierzy si臋 w Zabrzu z tamtejszym G贸rnikiem. Spotkanie to rozegrane zostanie w pi膮tek, 20 listopada, o godzinie 20:30.
Czwartek, 19 listopada
2015 r. | Komentarzy: 8
Odwo艂ane mecze rezerw
Decyzj膮 Ma艂opolskiego Zwi膮zku Pi艂ki No偶nej dwie najbli偶sze kolejki III ligi, grupy ma艂opolsko-艣wi臋tokrzyskiej, kt贸re mia艂y zosta膰 rozegrane awansem w ten oraz nast臋pny weekend - zosta艂y odwo艂ane.
艢roda, 18 listopada
Konkurs na Wi艣lacki Plakat Jubileuszowy!
Wielkimi krokami zbli偶a si臋 istotna dla ka偶dego kibica Bia艂ej Gwiazdy chwila - obchody 110-lecia istnienia Klubu! W zwi膮zku z tym TS Wis艂a Krak贸w i Wis艂a Krak贸w SA przygotowa艂y wyj膮tkowy konkurs na projekt Wi艣lackiego Plakatu Jubileuszowego! Na zwyci臋zc贸w czekaj膮 atrakcyjne nagrody!
2015 r. | Komentarzy: 3
Kwadrans Guerriera, druga pora偶ka Haiti
Reprezentacja Haiti dozna艂a swojej drugiej pora偶ki w meczu eliminacji Mistrzostw 艢wiata, przegrywaj膮c 0-1 z Jamajk膮. W spotkaniu tym od 76. minuty zagra艂 pomocnik krakowskiej Wis艂y, Wilde-Donald Guerrier.
Polacy ogrywaj膮 Czech贸w. 90 minut Krzysztofa M膮czy艅skiego
Pi艂karska reprezentacja Polski pokona艂a w towarzyskim spotkaniu, rozegranym we Wroc艂awiu, kadr臋 naszych po艂udniowych s膮siad贸w - Czech贸w - a偶 3-1. Pe艂ne 90 minut zagra艂 w tym meczu pomocnik krakowskiej Wis艂y - Krzysztof M膮czy艅ski.
Wtorek, 17 listopada
2015 r. | Komentarzy: 16
Wi艣laczka najskuteczniejsza! Polki ogrywaj膮 Niemki
Reprezentacja Polski koszykarek pokona艂a w towarzyskim spotkaniu Niemcy 66-56. Najlepsz膮 zawodniczk膮 naszej kadry by艂a koszykarka Bia艂ej Gwiazdy, Justyna 呕urowska-Cegielska, kt贸ra zdoby艂a 22 punkty.
Sergei Pareiko zako艅czy艂 reprezentacyjn膮 karier臋
Wyst臋pem w meczu przeciwko Saint Kitts i Nevis - swoj膮 d艂ugoletni膮 karier臋 reprezentacyjn膮 zako艅czy艂 Sergei Pareiko. Przypomnijmy, 偶e w naszych barwach gra艂 on w latach 2011-2013, wyst臋puj膮c 艂膮cznie w koszulce z Bia艂膮 Gwiazd膮 w 88 spotkaniach. W sezonie 2010/2011 Pareiko wywalczy艂 z Wis艂膮 mistrzostwo Polski.
2015 r. | Komentarzy: 5
Bilety na mecz Wis艂a - Legia
W niedziel臋, 6 grudnia 2015 roku, o godzinie 18:00 - pi艂karze Bia艂ej Gwiazdy podejmowa膰 b臋d膮 na w艂asnym stadionie zesp贸艂 warszawskiej Legii. Bilety na to spotkanie mo偶na b臋dzie kupowa膰 ju偶 od 艣rody, 18 listopada, od godziny 11:00. Wej艣ci贸wki b臋d膮 dost臋pne na stronie bilety.wisla.krakow.pl, a tak偶e w Strefie Kibica.
2015 r. | Komentarzy: 4
Rzymskie Lazio obserwowa艂o Rich谩rda Guzmicsa
Wed艂ug doniesie艅 w艂oskiego Il Tempo - w spotkaniach bara偶owych reprezentacji W臋gier z Norwegi膮 - pod bacznym okiem obserwator贸w rzymskiego Lazio znalaz艂 si臋 obro艅ca krakowskiej Wis艂y - Rich谩rd Guzmics.
2015 r. | Komentarzy: 18
Zapisy na wyjazd do Poznania
Od wtorku, 17 listopada, Stowarzyszenie Kibic贸w Wis艂y Krak贸w rozpoczyna zapisy kibic贸w Bia艂ej Gwiazdy na wyjazdowe spotkanie naszych pi艂karzy z Lechem Pozna艅. Mecz ten rozegrany zostanie w 艣rod臋, 2 grudnia, o godzinie 20:30.
Poniedzia艂ek, 16 listopada
73 minuty Alana Urygi. Polska m艂odzie偶贸wka przegrywa z Ukrain膮
W towarzyskim meczu, rozegranym w Krakowie, reprezentacja Polski U-21 przegra艂a 0-1 z zespo艂em Ukrainy U-20. Do 73 minut na murawie w tym spotkaniu przebywa艂 pomocnik krakowskiej Wis艂y - Alan Uryga.
2015 r. | Komentarzy: 1
Fotogaleria z meczu M艂odej Ligi Siatk贸wki
Po raz pierwszy na naszych 艂amach mamy dla Was fotogaleri臋 z meczu rozgrywek M艂odej Ligi Siatk贸wki, w kt贸rej od bie偶膮cego sezonu wyst臋puje dru偶yna Muszyna Wis艂a Krak贸w. Zdj臋cia za艣, kt贸re mamy Wam do zaprezentowania, pochodz膮 z rozegranego w dniu dzisiejszym spotkania wi艣laczek z ostrowieckim KSZO. Niestety przegranego 0-3.
Niedziela, 15 listopada
Rich谩rd Guzmics awansowa艂 ze swoj膮 reprezentacj膮 na Mistrzostwa Europy!
Rich谩rd Guzmics zagra艂 pe艂ne 90 minut w rewan偶owym meczu bara偶owym eliminacji Mistrzostw Europy swojej reprezentacji przeciwko Norwegom i ma ogromne powody do zadowolenia! Po wygranej 1-0 w Oslo, mecz obydwu dru偶yn w Budapeszcie zako艅czy艂 si臋 zwyci臋stwem Madziar贸w 2-1, co oznacza ich zas艂u偶ony awans!
2015 r. | Komentarzy: 28
Zaci臋ty, ale przegrany mecz Wawelskich Smok贸w
Po niezwykle wyr贸wnanym i zaci臋tym meczu koszykarze Wis艂y Krak贸w przegrali niestety na w艂asnym parkiecie z zespo艂em cieszy艅skiego MOSiR-u 78-80. A偶 dwie kwarty tego spotkania zako艅czy艂y si臋 remisowo. Dwie kolejne nasz rywal wygra艂 r贸偶nic膮 jednego punktu - co jak si臋 okaza艂o - zadecydowa艂o o ko艅cowym wyniku.
Kolejna pora偶ka Muszyny Wis艂y
M艂ode siatkarki zespo艂u Muszyna Wis艂a dozna艂y niestety kolejnej pora偶ki w rozgrywkach M艂odej Ligi Kobiet. Tym razem wi艣laczki przegra艂y we w艂asnej hali 0-3 z ostrowieckim KSZO.
CLJ: Tylko remis wi艣lak贸w
W pierwszym meczu rundy rewan偶owej Centralnej Ligi Junior贸w - ekipa krakowskiej Wis艂y zaledwie zremisowa艂a z walcz膮c膮 o utrzymanie dru偶yn膮 TOP 54 Bia艂a Podlaska. To dla nas na pewno niemi艂a niespodzianka - bo graj膮c z tym zespo艂em na wyje藕dzie - wygrali艣my 4-1.
Wis艂a Can-Pack zmia偶d偶y艂a Energ臋!
Koszykarki Wis艂y Can-Pack nie da艂y najmniejszych szans Enerdze Toru艅 i wygra艂y z tym zespo艂em a偶 87-64. Warto doda膰, 偶e spotkanie to mia艂o sw贸j dodatkowy smaczek. W zwi膮zku z prze艂o偶eniem ze 艣rody na czwartek euroligowego meczu z Bourges Basket - nasi dzia艂acze, zgodnie z regulaminem ligi, poprosili o zamian臋 terminu naszego wyst臋pu w Toruniu z soboty na niedziel臋. Dzia艂acze Katarzynek nie wyrazili jednak na to zgody, ale wi艣laczki odpowiedzia艂y na t膮 nieprzystaj膮c膮 do zasad fair-play decyzj臋 najlepiej jak mog艂y. Czyli 23-punktowym zwyci臋stwem!
Sobota, 14 listopada
Wygrana i pora偶ka siatkarskich dru偶yn Wis艂y
Siatkarskie dru偶yny krakowskiej Wis艂y rozegra艂y dzi艣 swoje kolejne mecze w rozgrywkach III ligi. Pierwszy zesp贸艂 Bia艂ej Gwiazdy zmierzy艂 si臋 z rezerwami ekipy Akademii G贸rniczo-Hutniczej i niestety przegra艂 0-3. Natomiast drugi zesp贸艂 Wis艂y pokona艂 3-1 K臋czanina K臋ty.