INSERT INTO sites(host) VALUES('sk-nic.sk') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) sk-nic.sk Estimated Worth $246,271 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of sk-nic

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
AlexaŠáçÚóś

Search Engine Spider Emulation

Title:SK-NIC
Description:
Keywords:sk-nic, domains
Body:
SK-NIC
Spojenie s port├ílom SK-NIC bude ukon─Źen├ę o .
:.
DOKUMENTY
.:|:.
PRAVIDLÁ
.:|:.
FAQ
.:|:.
FORMULÁRE
.:|:.
CENN├ŹK
.:|:.
KONTAKTY
.:
neprihl├ísen├Ż
Evidencia
F1- ┼Żiad. o ┼ítat├║t u┼ż├şvate─ża [T]
F7 - Zmena ├║dajov u┼ż├şv. [T]
F10 - V├Żpove─Ć R├ímcovej zmluvy [T]
Evidencia registrátorov
F2 - ┼Żiad. o ┼ítat├║t registr├ítora [T]
┼Żiad. o nov├ę heslo [T]
Dom├ęnove zaznamy
F6 - Zmena Dr┼żitela [T]
F8 - Zruš. Registátora z Dom. [T]
F12 - V├Żpove─Ć zmluvy o Dom├ęne [T]
[T] - Ticketová operácia
Aktu #225lny po #269et zaregistrovan #253ch SK dom #233n k
03-05-2016 o 15:18
341724
Zaviedli sme ochranu syst├ęmu SK-NIC pred ├║tokmi na ├║rovni maxim├ílneho povolen├ęho po─Źtu prihlasen├ş registr├ítora v re├ílnom ─Źase. V s├║─Źasnosti je nastaven├Ż maxim├ílny po─Źet simult├ínnych prihl├ísen├ş na po─Źas cel├ęho d┼ła na ├║rove┼ł 5.
V├í┼żen├Ż n├ív┼ítevn├şk,
v├ştame v├ís na str├ínkach SK-NIC, venovan├Żch spr├íve internetovej dom├ęny
najvy┼í┼íej ├║rovne .sk, ktor├í je vyhraden├í pre slovensk├Ż internet.
Dom├ęna .sk vznikla v roku 1993 a jej spr├ívou je poveren├í spolo─Źnos┼ą
SK-NIC, a.s. (predt├Żm EuroWeb Slovakia a.s. a EUnet Slovakia s.r.o.).
Novinky
26.04.2016 Stabilnej┼í├ş internet #8211; v┬áBratislave bol spusten├Ż zrkadlov├Ż kore┼łov├Ż server LOrganiz├ícia ICANN a spr├ívca n├írodnej dom├ęny .sk, spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. dnes oznamuje ├║spe┼ín├║ in┼ítal├íciu a spustenie zrkadlov├ęho kore┼łov├ęho serveru L na Slovensku. Spr├ívca n├írodnej dom├ęny .sk sa tak prid├íva k posil┼łovaniu internetovej infra┼ítrukt├║ry.
Ver├şme, ┼że t├íto aktivita napom├┤┼że bezpe─Źnosti a stabilite internetu. Implementa─Źn├Ż proces prebehol hladko a do bud├║cna sme pripraven├ş uskuto─Źni┼ą ─Ćal┼íiu podobn├║ ─Źinnos┼ą.
Kore┼łov├Ż server L (angl. L-root server) je jeden z trin├ístich kore┼łov├Żch menn├Żch serverov, ktor├ę s├║ z├íkladom internetov├ęho syst├ęmu dom├ęnov├Żch mien (tzv. DNS). Kore┼łov├Ż server L m├í na starosti organiz├ícia ICANN, glob├ílny spr├ívca syst├ęmu dom├ęnov├Żch mien.
Prakticky v┼íetky slu┼żby poskytovan├ę v prostred├ş internetu pracuj├║ s menn├Żmi servermi (DNS) a z├ívis├ş od nich spo─żahlivos┼ą a funk─Źnos┼ą napr. webov├Żch s├şdiel, e-mailov, elektronick├Żch obchodov, elektronick├ęho bankovn├şctva, soci├ílnych siet├ş, n├ístrojov pre on-line komunik├íciu alebo aj slu┼żieb e-Governmentu.
Zrkadlov├Ż kore┼łov├Ż server L v Bratislave tak posl├║┼żi nielen pou┼ż├şvate─żom internetu na Slovensku, ale aj pou┼ż├şvate─żom na celom svete, pri─Źom sa jedn├í iba o druh├║ in┼ítal├íciu tohto kore┼łov├ęho servera v na┼íom regi├│ne (prv├Ż je nain┼ítalovan├Ż v Prahe).15.04.2016 Z├şska┼ą vlastn├║ webov├║ adresu bude na Slovensku v├Żrazne lacnej┼íieS nov├Żmi pravidlami prich├ídza aj nov├Ż cenn├şk. Cena za registr├íciu dom├ęny v r├ímci dom├ęny najvy┼í┼íej ├║rovne .sk sa od nov├ęho roka zn├ş┼żi o polovicu a bude jednotn├í pre ka┼żd├ęho registr├ítora bez rozdielu. Komisia pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk dnes schv├ílila nov├ę ceny pre registr├ície dom├ęn v dom├ęne najvy┼í┼íej ├║rovne .sk pre rok 2017. Z├íkladn├í cena pre registr├ítorov za registr├íciu jednej dom├ęny, ktor├í je v s├║─Źasnosti vo v├Ż┼íke 19,90,- EUR, sa od janu├íra 2017 zni┼żuje na jednotn├║ cenu 10,- EUR bez DPH pre v┼íetk├Żch. Nov├í jednotn├í cena vst├║pi do platnosti od 9. janu├íra 2017, spolu s nov├Żmi Pravidlami poskytovania dom├ęny v dom├ęne najvy┼í┼íej ├║rovne .sk, ktor├ę boli schv├ílen├ę na za─Źiatku apr├şla. Rovnak├í n├şzka cena bude po novom plati┼ą pre v┼íetk├Żch registr├ítorov bez oh─żadu na mno┼żstvo nimi registrovan├Żch dom├ęn.Nov├ę jednotn├ę zn├ş┼żen├ę ceny a nov├ę pravidl├í registr├ície dom├ęn prin├í┼íaj├║ viacer├ę v├Żhody. Od nov├ęho roka bude registr├ícia dom├ęn nielen lacnej┼íia, ale aj jednoduch┼íia, a to ako pre ve─żk├Żch, tak pre mal├Żch registr├ítorov. Z├írove┼ł prinesie v├Ą─Ź┼í├ş komfort nielen pre registr├ítorov, ale aj pre dr┼żite─żov slovensk├Żch dom├ęn. Podpora rastu po─Źtu nov├Żch slovensk├Żch webov SK-NIC, a.s. sa v r├ímci pr├şprav na nov├ę pravidl├í a ceny rozhodol podpori┼ą dom├ęnov├ę prostredie u┼ż v tomto roku. V┼íetci z├íujemcovia o nov├ę dom├ęny z├şskaj├║ nov├║ dom├ęnu za zv├Żhodnen├║ cenu u┼ż od 1. septembra 2016, a to iba za 7,- EUR bez DPH. Zv├Żhodnen├í cena bude plati┼ą pre v┼íetky novo registrovan├ę dom├ęny druhej ├║rovne po dobu 12 mesiacov od registr├ície. Spr├ívca slovenskej dom├ęny chce touto cestou podpori┼ą aj podmienky vyu┼ż├şvania internetu na Slovensku a spr├şstupni┼ą mo┼żnos┼ą ma┼ą vlastn├║ dom├ęnu aj pre mal├ę firmy a jednotlivcov. T├íto akcia z├írove┼ł prin├í┼ía aj zauj├şmav├Ż motiva─Źn├Ż benefit pre registr├ítorov, v r├ímci ktor├ęho SK-NIC, a.s. na ro─Źnej b├íze nav├Ż┼íi ka┼żd├ęmu registr├ítorovi kredit v hodnote 100,- EUR za ka┼żd├Żch 100 novo registrovan├Żch slovensk├Żch dom├ęn. Nov├Ż cenn├şk a platobn├ę podmienky n├íjdete tu:
Cenn├şk Osobitn├ę platobn├ę podmienky pre registr├ítorov Osobitn├ę platobn├ę podmienky pre nad┼ítandardn├ę slu┼żby4.4.2016 Nov├ę pravidl├í spr├ívy n├írodnej dom├ęny .sk s├║ na sveteKomisia pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk dnes schv├ílila nov├ę znenie Pravidiel poskytovania dom├ęny najvy┼í┼íej ├║rovne. Z├ísadnou zmenou, ktor├í vst├║pi do platnosti od janu├íra 2017 bude[─Ź├ştaj viac]Komisia pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk dnes schv├ílila nov├ę znenie Pravidiel poskytovania dom├ęny najvy┼í┼íej ├║rovne. Z├ísadnou zmenou, ktor├í vst├║pi do platnosti od janu├íra 2017 bude poskytovanie nov├ęho sp├┤sobu rie┼íenia sporov, tzv. ADR (PDF, 371 kB)(z anglickej verzie n├ízvu Alternat├şvne rie┼íenie sporov). Organiz├íciou, ktor├í bude zastre┼íova┼ą a koordinova┼ą expertov rozhoduj├║cich spory bude slovensk├Ż subjekt. T├Żmto subjektom bude EISi (European Information Society Institute), ktor├Ż u┼ż v minulosti poskytoval rozhodcovsk├ę konanie v relevantnej oblasti, t.j. v oblasti du┼íevn├ęho vlastn├şctva.
─Äal┼íou z├ísadnou zmenou je zmena samotn├Żch pravidiel, pri─Źom ich pr├şprava trvala nieko─żko mesiacov a prv├ę n├ímety boli dokonca zbieran├ę u┼ż pred nieko─żk├Żmi rokmi. Nevznikali za zatvoren├Żmi dverami, ale v kon┼ítrukt├şvnej diskusii najm├Ą s k─ż├║─Źov├Żmi registr├ítormi na Slovensku. V├Żsledkom je, ┼że v z├ívere─Źnej f├íze pripomienkovania bolo vznesen├Żch u┼ż iba m├ílo pripomienok, v├Ą─Ź┼íinou sa jednalo sk├┤r o vysvetlenie sp├┤sobu, ako dan├║ ─Źas┼ą zo strany registr├ítorov splni┼ą. Nov├ę pravidl├í (PDF, 496 kb) za─Źn├║ plati┼ą po migr├ícii na nov├Ż syst├ęm, t.j. predpokladane od 9. janu├íra 2017.
Nov├ę pravidl├í zav├ídzaj├║ najm├Ą nieko─żko noviniek:
- Dom├ęnu bude mo┼żn├ę registrova┼ą na 10 rokov dopredu. Doteraz to bolo mo┼żn├ę len na 1 rok.
- Dom├ęnu bude mo┼żn├ę zaplati┼ą po─Źas cel├ęho registra─Źn├ęho obdobia a nie iba v poslednom mesiaci registr├ície ako doteraz.
- Dr┼żite─żom bude m├┤c┼ą by┼ą pr├ívnick├í aj fyzick├í osoba z cel├ęho sveta, av┼íak mus├ş ma┼ą doru─Źovaciu adresu v r├ímci E├Ü/EHS priestoru, a to najm├Ą z d├┤vodu pr├ívnej dostihnute─żnosti a doru─Źovaniu.
- Registr├ítorom bude m├┤c┼ą by┼ą ktor├íko─żvek pr├ívnick├í osoba v r├ímci E├Ü/EHS priestoru.
- Zjednodu┼íuje sa administrat├şva, po novom napr. zanikne povinnos┼ą vytv├íra┼ą r├ímcov├║ zmluvu s ka┼żd├Żm klientom.
- V┼íetky procesy bud├║ principi├ílne elektronick├ę, hlavn├Żm komunika─Źn├Żm kan├ílom bude e-mail, av┼íak v pr├şpade potreby bude za ur─Źit├Żch okolnost├ş k dispoz├şcii aj tradi─Źn├í listinn├í ─Źi in├í forma komunik├ície alebo overovania. Pre registr├ítorov bude k dispoz├şcii aj automatizovan├ę rozhranie (API) (PDF, 265 kB).
- Dom├ęna bude ma┼ą v├Żrazne zjednodu┼íen├Ż ┼żivotn├Ż cyklus (PNG, 132 kB). Odstr├ínia sa neplaten├ę a zbyto─Źn├ę stavy, ktor├ę sp├┤sobovali potenci├íl cyklenia bez zaplatenia.
- Ru┼í├ş sa tzv. proxy dr┼żite─żstvo registr├ítormi, teda mo┼żnos┼ą zaregistrova┼ą si na seba aj in├ę dom├ęny ako tie, ktor├ę registr├ítori sami vyu┼ż├şvaj├║.
Zmeny pravidiel principi├ílne sleduj├║ viacero z├ímerov. SK-NIC nimi z├ísadne modernizuje svoje procesy v s├║lade s eur├│pskymi resp. medzin├írodn├Żm ┼ítandardom. Aj ke─Ć to trvalo dlh┼íiu dobu, ver├şme, ┼że t├íto zmena bude spr├ívnym smerom. Pravidl├í umo┼ż┼łuj├║ napr. akt├şvnej┼íie bojova┼ą proti dom├ęnov├Żm podvodn├şkom a z├írove┼ł prin├í┼íaj├║ v├Ą─Ź┼í├ş komfort pre dr┼żite─żov dom├ęn aj registr├ítorov.18.3.2016 Nov├ę pravidl├í spr├ívcu n├írodnej dom├ęny .sk s┼ąa┼żia ┼żivot podvodn├şkomDom├ęnov├Żm ┼ípekulantom sa na Slovensku bude ┼ąa┼ż┼íie d├Żcha┼ą. Spr├ívca n├írodnej dom├ęny .sk, SK-NIC, a. s., chce nov├Żmi pravidlami tvrdo zasiahnu┼ą vo─Źi ┼ípekulantom s┬ádom├ęnami (tzv. #8222;cybersquatterom / domaineerom #8220;). T├Żmto pom├┤┼że najm├Ą potenci├ílnym dr┼żite─żom dom├ęn, na ktor├Żch podvodn├şci doteraz zar├íbali.[─î├ştaj cel├Ż text spr├ívy (PDF, 306 Kb)]19.1.2016 Komisia pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk m├í nov├Żch ─ŹlenovK za─Źiatku roka 2016 sa nov├Żm z├ístupcom registr├ítorov v Komisii pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk, zriadenej ako poradn├Ż org├ín pri Ministerstve financi├ş SR, stal Michal Truban (Websupport). Tento n├ívrh priamo podporila v├Ą─Ź┼íina najv├Ą─Ź┼í├şch registr├ítorov.[─Ź├ştaj viac]K za─Źiatku roka 2016 sa nov├Żm z├ístupcom registr├ítorov v Komisii pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk, zriadenej ako poradn├Ż org├ín pri Ministerstve financi├ş SR, stal Michal Truban (Websupport). Tento n├ívrh priamo podporila v├Ą─Ź┼íina najv├Ą─Ź┼í├şch registr├ítorov. P. Truban m├í sprostredkov├íva┼ą n├ízory celej registr├ítorskej komunity a z├írove┼ł ju informova┼ą o dian├ş t├Żkaj├║com sa spr├ívy n├írodnej dom├ęny .sk, vypl├Żvaj├║cej z ─Źinnosti Komisie.
Z├írove┼ł sa nov├Żm z├ístupcom ministerstva a predsedom Komisie stal Milan Kokavec, riadite─ż Odboru strat├ęgie informatiz├ície spolo─Źnosti, ktor├Ż v tejto funkcii vystriedal p. J. Hochmanna.
Zoznam v┼íetk├Żch ─Źlenov Komisie je k dispoz├şcii na webovom s├şdle ministerstva informatizacia.sk.8.1.2016 Pripravuje sa zmena PravidielSK-NIC, a. s. si dovo─żuje informova┼ą, ┼że pripravuje zmenu pravidiel poskytovania menn├ęho priestoru v┬áinternetovej dom├ęne .sk. N├ívrh nov├Żch pravidiel bol predstaven├Ż na decembrovom zasadnut├ş Komisie pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk. V┬ás├║─Źasnosti prebieha o┬ápravidl├í diskusia najm├Ą v┬áodborn├Żch kruhoch, ako i┬ámedzi samotn├Żmi registr├ítormi, pri─Źom t├şto maj├║ svoje zast├║penie aj priamo v┬áKomisii. Schv├ílenie nov├Żch pravidiel Komisiou sa predpoklad├í v┬ámarci tohto roku.[─Ź├ştaj viac]SK-NIC, a. s. si dovo─żuje informova┼ą, ┼że pripravuje zmenu pravidiel poskytovania menn├ęho priestoru v┬áinternetovej dom├ęne .sk. N├ívrh nov├Żch pravidiel bol predstaven├Ż na decembrovom zasadnut├ş Komisie pre spr├ívu n├írodnej dom├ęny .sk. V┬ás├║─Źasnosti prebieha o┬ápravidl├í diskusia najm├Ą v┬áodborn├Żch kruhoch, ako i┬ámedzi samotn├Żmi registr├ítormi, pri─Źom t├şto maj├║ svoje zast├║penie aj priamo v┬áKomisii. Schv├ílenie nov├Żch pravidiel Komisiou sa predpoklad├í v┬ámarci tohto roku.
Nov├ę pravidl├í okrem in├ęho upravia a┬ázv├Ż┼íia mo┼żnosti dr┼żite─żov dom├ęn. Toto s├║ tri z├ísadn├ę zmeny, ktor├ę sa v┬ánov├Żch pravidl├ích objavia:
1. Po─Ź├şta sa s┬ápred─║┼żen├şm registra─Źn├ęho obdobia dom├ęny na 10 rokov. V┬ás├║─Źasnosti si je mo┼żn├ę internetov├║ dom├ęnu zaplati┼ą iba na jeden rok.
2. Platba za dom├ęnu bude m├┤c┼ą by┼ą vykonan├í po─Źas cel├ęho roka a nielen tesne pred vypr┼ían├şm registra─Źn├ęho obdobia, ako je tomu dnes.
3. Dom├ęnu .sk bud├║ m├┤c┼ą z├şska┼ą u┼ż├şvatelia z┬ácel├ęho sveta. Podmienkou v┼íak bude, aby mali doru─Źovaciu adresu v┬ájednom zo ┼ít├ítov Eur├│pskej ├║nie resp. Eur├│pskeho hospod├írskeho priestoru.Spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. neust├íle skvalit┼łuje svoje slu┼żby, ─Źo sa odzrkadluje aj na starostlivosti o┬áz├íkazn├şkov. Od janu├íra 2016 je z├íkazn├şcky servis v┬áprev├ídzke aj cez v├şkendy - v┬ásobotu a┬ánede─żu v┬á─Źase od 8:00 #8211; 12:00. Okrem toho s├║ zamestnanci SK-NICu z├íkazn├şkom k┬ádispoz├şcii cez v├şkendy aj v┬áprev├ídzke firmy na N├ímest├ş SNP 14 v┬áBratislave.11.12.2015 ICANN nav┼ít├şvil SK-NICD┼ła 10.12.2015 vykonali form├ílnu n├ív┼ítevu spr├ívcu n├írodnej dom├ęny SK-NIC z├ístupcovia medzin├írodnej organiz├ície ICANN (https://www.icann.org), ktor├í m├í na starosti z├íkladn├║ dom├ęnov├║ infra┼ítrukt├║ru internetu na celosvetovej ├║rovni.[─Ź├ştaj viac]D┼ła 10.12.2015 vykonali form├ílnu n├ív┼ítevu spr├ívcu n├írodnej dom├ęny SK-NIC z├ístupcovia medzin├írodnej organiz├ície ICANN (https://www.icann.org), ktor├í m├í na starosti z├íkladn├║ dom├ęnov├║ infra┼ítrukt├║ru internetu na celosvetovej ├║rovni.
Cie─żom stretnutia bolo nielen vykonanie doh─żadu nad spr├ívou n├írodnej dom├ęny, ale aj pr├şprava spolo─Źn├Żch aktiv├şt v bud├║cnosti.
Najd├┤le┼żitej┼íou ─Źas┼ąou stretnutia bola pr├şprava prev├ídzkovania jedn├ęho z kore┼łov├Żch serverov dom├ęnovej infra┼ítrukt├║ry v r├ímci infra┼ítrukt├║ry SK-NICu.30.11.2015 Ke─Ć dom├ęny funguj├║ cez v├şkendy, tak aj my!Dobr├í spr├íva pre registr├ítorov a dr┼żite─żov internetov├Żch dom├ęn! Spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. skvalit┼łuje slu┼żby pre svojich klientov a od nov├ęho roka im bud├║ pracovn├şci k┬ádispoz├şcii aj cez v├şkendy.
SK-NIC, a.s. je spr├ívcom internetov├Żch dom├ęn najvy┼í┼íej ├║rovne na Slovensku (.sk), ─Źo znamen├í, ┼że tomu maj├║ zodpoveda┼ą aj jej slu┼żby.[─Ź├ştaj viac]Dobr├í spr├íva pre registr├ítorov a dr┼żite─żov internetov├Żch dom├ęn! Spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. skvalit┼łuje slu┼żby pre svojich klientov a od nov├ęho roka im bud├║ pracovn├şci k┬ádispoz├şcii aj cez v├şkendy.
SK-NIC, a.s. je spr├ívcom internetov├Żch dom├ęn najvy┼í┼íej ├║rovne na Slovensku (.sk), ─Źo znamen├í, ┼że tomu maj├║ zodpoveda┼ą aj jej slu┼żby.
V┬ár├ímci zvy┼íovania kvality starostlivosti o┬áregistr├ítorov a dr┼żite─żov internetov├Żch dom├ęn SK-NIC v├Żrazne posil┼łuje svoj z├íkazn├şcky servis.
Ako jeden z┬ákrokov s┬ácie─żom zlep┼íovania slu┼żieb bude SK-NIC od janu├íra 2016 fungova┼ą aj cez v├şkendy. Klienti tak bud├║ ma┼ą mo┼żnos┼ą kontaktova┼ą pracovn├şkov SK-NICu aj v┬ásobotu a┬ánede─żu, v┬ádopolud┼łaj┼í├şch hodin├ích - v┬á─Źase od 8:00 - 12:00. Okrem vyu┼żitia slu┼żieb call centra bud├║ m├┤c┼ą klienti vybavova┼ą svoje po┼żiadavky aj osobne v┬ás├şdle prev├ídzky na N├ímest├ş SNP 14 v┬áBratislave.
Ak sa pred─║┼żen├ę ─Źasy dostupnosti slu┼żieb osved─Źia, m├┤┼żu by┼ą pod─ża potreby ─Ćalej upraven├ę. SK-NIC aktu├ílne eviduje vy┼íe 117-tis├şc u┼ż├şvate─żov svojich slu┼żieb a takmer 334-tis├şc internetov├Żch dom├ęn.1.8.2015 Ukon─Źenie podpory Windows XPV├í┼żen├ş u┼ż├şvatelia,
dovo─żujeme si v├ís informova┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. v snahe chr├íni┼ą svojich u┼ż├şvate─żov prech├ídza od 1. 8. 2015 na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł bezpe─Źnosti, ─Źo sp├┤sob├ş[─Ź├ştaj viac]V├í┼żen├ş u┼ż├şvatelia,
dovo─żujeme si v├ís informova┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. v snahe chr├íni┼ą svojich u┼ż├şvate─żov prech├ídza od 1. 8. 2015 na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł bezpe─Źnosti, ─Źo sp├┤sob├ş ┼że u┼ż nebude podporovan├ę pou┼ż├şvanie syst├ęmov SK-NIC, a.s. z po─Ź├şta─Źov s opera─Źn├Żm syst├ęmom Windows XP, pr├şpadne star┼í├şm, a to najm├Ą vo vz┼ąahu k protokolu HTTPs (SSLv3 a TLSv1).
Spolo─Źnos┼ą Microsoft ukon─Źila podporu opera─Źn├ęho syst├ęmu Windows XP u┼ż pred viac ako rokom a prest├íva opravova┼ą novo identifikovan├ę bezpe─Źnostn├ę chyby, ─Źo znamen├í v├Żznamn├ę bezpe─Źnostn├ę riziko. U┼ż├şvate─żom preto odpor├║─Źame pou┼ż├şva┼ą nov┼íie opera─Źn├ę syst├ęmy.
Ak si chcete otestova┼ą, ─Źi v├ím bude zabezpe─Źen├ę spojenie fungova┼ą spr├ívne, na adrese https://www-ssl-upgrade.sk-nic.sk sme pre v├ís pripravili testovaciu str├ínku. Z├írove┼ł upozor┼łujeme , ┼że testovacia str├ínka aktu├ílne pou┼ż├şva vlastn├Ż certifik├ít, vzh─żadom na ─Źo sa na za─Źiatku objav├ş upozornenie o ned├┤veryhodnosti, preto je potrebn├ę odklikn├║┼ą ─Źas┼ą #8222;rozumiem mo┼żn├Żm rizik├ím... / pokra─Źova┼ą v pou┼ż├şvan├ş... #8220; a pokra─Źova┼ą ─Ćalej.
Za porozumenie ─Ćakujeme!28.5.2015 Aktualiz├ícia pravidielZverejnili sme nov├ę Pravidl├í poskytovania menn├ęho priestoru v internetovej dom├ęne SK, platn├ę od 1.6.2015. P├┤vodn├ę znenie platn├ę do 31.5.2015 spolu s vyzna─Źen├şm zmien k platnej verzii n├íjdete v sekcii Dokumenty.├Üprava sa t├Żkala spresnenia ─Źasti oh─żadom ochrany osobn├Żch ├║dajov v zmysle aktu├ílneho znenia pr├şslu┼ín├ęho z├íkona o ochrane osobn├Żch ├║dajov.28.5.2015 ├Üprava SSL politikyV pondelok 1.6.2015 nastane na serveroch SK-NICu ├║prava SSL politiky.Ak pre pr├ícu so syst├ęmom SK-NICu pou┼ż├şvate automatizovan├Ż pr├şstup, overte si pros├şm jeho funk─Źnos┼ą.V pr├şpade, ┼że prestane fungova┼ą, vykonajte najprv aktualiz├íciu na Va┼íej strane.
Ak bude probl├ęm na─Ćalej pretrv├íva┼ą, nev├íhajte n├ís kontaktova┼ą.Postup pri pr├ívnom n├ístupn├şctveVzh─żadom na s├║ladnos┼ą spr├ívneho procesn├ęho postupu v s├║vislosti s pr├ívnym n├ístupn├şctvom je pod─ża bodu 6.1.2 pravidiel mo┼żn├ę vykona┼ą zmenu prostredn├şctvom formul├íra F7 iba tam, kde pr├ívne n├ístupn├şctvo skuto─Źne vznik├í (t.j. napr. pri zmene pr├ívnej formy obchodnej spolo─Źnosti medzi spolo─Źnos┼ąami typu s.r.o. a a.s.). V pr├şpadoch, kde pr├ívne n├ístupn├şctvo nenast├íva (napr. pri spolo─Źnosti typu s.r.o. a fyzick├í osoba #8211; podnikate─ż, pr├şpadne fyzick├í osoba a fyzick├í osoba - podnikate─ż kde neexistuje prevod podniku alebo vklad podniku) sa jedn├í o zmenu subjektu, preto je potrebn├ę postupova┼ą prostredn├şctvom formul├íra F6.Doplnenie v├Żkladu procesn├ęho postupu pri hromadnej zmene registr├ítoraDovo─żujeme si v├ís informova┼ą, ┼że vzh─żadom na r├┤zne ot├ízky bol v cenn├şku explicitne doplnen├Ż v praxi pou┼ż├şvan├Ż postup hromadnej zmeny registr├ítora.Oprava chyby v s├║vislosti s bodom 5.6 pravidielSpolo─Źnos┼ą SK-NIC, a.s. opravila v s├║lade s ─Źl. 5.6 Pravidiel chybu v syst├ęme, ktor├í umo┼ż┼łovala tri po sebe nasleduj├║ce stavy HELD na dom├ęne, ak t├íto bola predt├Żm uhraden├í.Odstra┼łovanie nezrovnalost├şSK-NIC, a.s. vst├║pila do f├ízy rev├şzie v├Żkladov pravidiel a spr├ívnosti jednotliv├Żch s├║visiacich procesn├Żch postupov.
V tejto s├║vislosti si v├ís dovo─żujeme informova┼ą, ┼że prebiehaj├║ aktivity zameran├ę na systematick├ę odstra┼łovanie nezrovnalost├ş.
O jednotliv├Żch zmen├ích v├ís budeme priebe┼żne informova┼ą.Aktivujte si elektronick├ę fakt├║ryOd 1.6.2011 spustil SK-NIC pilotn├ę zasielanie fakt├║r elektronickou formou pre v┼íetk├Żch registr├ítorov, ktor├ş maj├║ vo svojich ├║dajoch uveden├Ż faktura─Źn├Ż e-mail. Ak chcete dost├íva┼ą elektronick├ę fakt├║ry, vypl┼łte si polo┼żku "Faktura─Źn├Ż mail" prostredn├şctvom formul├íra "F7 - Zmena ├║dajov - online". Uveden├Ż pilot bude trva┼ą nasleduj├║ce dva mesiace. Pr├şpadn├ę ot├ízky, pripomienky, alebo n├ívrhy n├ím zasielajte na na┼íu adresu hostmaster@sk-nic.sk.Nov├ę pravidl├íZverejnili sme nov├ę Pravidl├í poskytovania menn├ęho priestoru v internetovej
dom├ęne SK, platn├ę od 1.6.2011. Ich pln├ę znenie spolu verziou s ozna─Źen├Żmi zmenami n├íjdete v sekcii
Dokumenty.Zmenili sme kontaktn├ę ├║dajeD┼łom 9.2.2006 sa zmenilo obchodn├ę meno a kontaktn├ę ├║daje SK-NICu. Nov├ę kontaktn├ę ├║daje n├íjdete v sekcii kontakty.Zoznam registrovan├Żch dom├ęnZmenen├Ż s├║bor v┼íetk├Żch registrovan├Żch dom├ęn generovn├Żch do z├│ny SK n├íjdete tu domeny_1.txt,
komprimovaná verzia domeny_1.txt.gz.
V tomto s├║bore je doplnen├í inform├ícia "Valid date" - d├ítum platnosti stavu dom├ęny.
V┼íetky s├║bory n├íjdete v sekcii Dokumenty.OznamOznamujeme registr├ítorom a registrovan├Żm u┼ż├şvate─żom, ktor├ş mali vyplnen├ę I─îO za─Źinaj├║ce nulami, ┼że tieto boli z d├┤vodu jednozna─Źnej identifik├ície a kv├┤li spr├ívnemu priradeniu migrovan├Żch dom├ęn k registr├ítorovi odstr├ínen├ę.
Prihlásenie registrátora
Identifikátor ID:
Heslo:
H─żada┼ą dom├ęnu
.sk
H─żada┼ą registr./u┼ż├şvate─ża
I─îO
Zoznam v┼íetk├Żchregistr├ítorov
copy; SK-NIC, a.s., P.O.BOX 49, 840 00 Bratislava 4,phone: +421-(0)2-350-350-30, fax: +421-(0)2-350-350-39, e-mail: hostmaster@sk-nic.sk
Developers Team (zfm)

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:76.615ms