INSERT INTO sites(host) VALUES('rtklive.com') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) rtklive.com Estimated Worth $404,461 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is rtklive.com at whois.godaddy.com

Domain Name: RTKLIVE.COM

Registrar URL:
http://www.godaddy.com

Registrant Name: RTK Radio Televisioni i Kosoves

Registrant Organization: Radio Televisioni i Kosoves

Name Server:
sam.ns.cloudflare.com

Name Server:
kate.ns.cloudflare.com

DNSSEC: unsignedFor complete domain details go to:


http://who.godaddy.com/whoischeck.aspx?domain=RTKLIVE.COMThe data contained in GoDaddy.com, LLC's WhoIs database,

while believed by the company to be reliable, is provided "as is"

with no guarantee or warranties regarding its accuracy. This

information is provided for the sole purpose of assisting you

in obtaining information about domain name registration records.

Any use of this data for any other purpose is expressly forbidden without the prior written

permission of GoDaddy.com, LLC. By submitting an inquiry,

you agree to these terms of usage and limitations of warranty. In particular,

you agree not to use this data to allow, enable, or otherwise make possible,

dissemination or collection of this data, in part or in its entirety, for any

purpose, such as the transmission of unsolicited advertising and

and solicitations of any kind, including spam. You further agree

not to use this data to enable high volume, automated or robotic electronic

processes designed to collect or compile this data for any purpose,

including mining this data for your own personal or commercial purposes.Please note:
the registrant of the domain name is specified

in the "registrant" section. In most cases, GoDaddy.com, LLC

is not the registrant of domain names listed in this database.

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of rtklive

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...

Search Engine Spider Emulation

Title:RTKLive
Description:Portali Zyrtar i Radio Televizionit te Kosoves.
Keywords:RTK, RTKLive, RTK1, Radio Kosova, RTKStream
Body:
RTKLive
AL
EN
SR
BS
TR
RO
AKTUALE
SPORT
NACIONALE
KRONIKA E ZEZË
EKONOMI
KULTURË
Intervista
Libër Ide
Rajoni
Magazina
Lifestylespan
Kuriozitete
Mbarëshqiptare
Botaspan
Histori
Tech
Auto
Intervista
Libër Ide
Rajoni
Magazina
Lifestylespan
Kuriozitete
Mbarëshqiptare
Bota
Histori
Tech
Auto
TOP LAJMET
Veseli beson se Haradinaj do të lirohet plotësisht
Haradinaj para se të lirohej: Po abuzoni me të drejtat e njeriut
Rama i dëshiron mirëseardhje në Kosovë Haradinajt
Reagon Qeveria: Ky është vetëm një hap, Haradinaj të kthehet shpejtë
KEDS po importon energji 4.5 fish mbi planin
TË FUNDIT
Aktuale
Haradinaj pas lirimit del në kafe
PD: Lirimi me kusht, jo drejtësi e plotë, presion Serbisë
Qeveria e përkushtuar për tri komunat e Kosovës Lindore
Hoxhaj falënderon Francën për mirëkuptimin në rastin Haradinaj
Alarmante: Ndotja e ajrit në Prishtinë tejkalon të gjitha normat
Nacionale
Bahtiri: Muri i ndërtuar nga serbët e ka tensionuar situatën
Gjatë vitit 2016 më pak vepra kriminale
Abrashi shpërndau 120 pako me veshmbathje në Suharekë
Ja si duket gjendja nĂ« rrugĂ«n “HamzĂ« Jashari”
CSR Kosova nënshkruan memorandum mirëkuptimi me D4D
Sport
MĂŒller mashtron gazetarĂ«t, flet me pasaportĂ«
Lindsey Vonn lë pas dëmtimin, gati për Kupën e Botës
Mulller: Nuk më pëlqen të luaj pas Lewandowskit
Lajm i mirë për Napolin, rikthehet sulmuesi polak
Fellaini vazhdon kontratĂ«n me ‘Djajtë’
Video
Mysafiri i Mengjesit Alejtin Berisha
Mysafiri i Mengjesit Sheqerie Buqaj dhe Besim Rexhaj
MirĂ«mĂ«gjesi KosovĂ« DrejtpĂ«rdrejt Ylber Çitaku
Mysafire e Mengjesit Dhurata Ramosaj
Naten me Fatmiri Spahiun Kaqusha Jashari, Fatos Kryeziu Mc Beka
TË REKOMANDUARA
Aktuale
Meta: Vendimi për Haradinajn jo i plotë
Bora rishtron rrugët, nuk shihen borëpastruese (Foto)
Aktuale
Arrestimi i Haradinajt, Brukseli nuk flet, kroatët më të zëshmit
Aktuale
Ky është 60 vjeçari i parë kosovar që e fitoi vizën Amerikane
Aktuale
Tomuschat: Haradinaj rrezikohet vetëm nëse ka akuza të reja
Aktuale
Sport
Thiago Silva: Milani mbetet një derë e hapur për mua
Postuar 14:26 / 12.01.2017
MĂŒller mashtron gazetarĂ«t, flet me pasaportĂ«
Lindsey Vonn lë pas dëmtimin, gati për Kupën e Botës
Mulller: Nuk më pëlqen të luaj pas Lewandowskit
Lajm i mirë për Napolin, rikthehet sulmuesi polak
Fellaini vazhdon kontratĂ«n me ‘Djajtë’
Këto janë Top 20 ekipet me sajtet më të vizituara në botë
Nacionale
Bahtiri: Muri i ndërtuar nga serbët e ka tensionuar situatën
Bahtiri: Muri i ndërtuar nga serbët e ka tensionuar situatën
Gjatë vitit 2016 më pak vepra kriminale
Abrashi shpërndau 120 pako me veshmbathje në Suharekë
Ja si duket gjendja nĂ« rrugĂ«n “HamzĂ« Jashari”
CSR Kosova nënshkruan memorandum mirëkuptimi me D4D
Mbarëshqiptare
Analistët: Zgjedhjet e reja nuk janë zgjidhja më e mirë për Maqedoninë
Banorët e fshatrave të Dibrës, në vështirësi prej akullit e borës
Tiranë, kontroll mjekësor për të pastrehët
Fier, dëmtohen serat me domate në Plykë
Policët bashkiak, heronjtë e kryeqytetit
Përmbytjet e pritshme, qeveria akordon 141 mln lekë shtesë
Rajoni
Guterres: Synojmë zgjidhje të përhershme për Qipron
Guterres: Synojmë zgjidhje të përhershme për Qipron
30 shtetas të Maqedonisë rrihen mes vete në Berlin shkak i politikës
Ahmeti njofton nisjen e negociatave me Gruevskin
Rritet numri i të vdekurve në Maqedoni nga temperaturat e ulëta
BPRM-ja dhe Byroja për arsim nënshkruajtën memorandum bashkëpunimi
Ekonomi
Remitencat në Kosovë arritën në 504.5 milionë euro
Postuar 16:35 / 12.01.2017
Shkalla mesatare vjetore e inflacionit ishte 0.3%
MSA-ja nuk po tregon efekte pa liberalizimin e vizave
Gërxhaliu i shqetësuar me sjelljet ndaj investitorit të huaj
Veshmbathjet një ndër shtyllat e vendeve të punës
Malta akuzohet si parajsë fiskale
Bota
Malta akuzohet si parajsë fiskale
Londër, anulohen dhjetëra fluturime nga moti i keq
Tanket dhe trupat amerikane në Poloni janë kërcënim, thotë Rusia
Konferenca në Paris, e manipuluar nga palestinezët e francezët
Belgjikë: Akuzohen dy persona për sulmet e vitit 2016 në Paris
Kronikë e Zezë
Durrës, dhunon policin rrugor, arrestohet 30-vjeçari
Tentim vrasje në Prizren
Rrahë dy femra për borxh
Vodhi mjete elektronike në një shtëpi në Mitrovicë, arrestohet
Vlera e drogës së sekuestruar në Brindizi 19 mln euro
Arrestohet i kërkuari i dënuar me 12 vite burgim
Kulturë
Galeria e MKRS-sĂ« te “Qafa” kĂ«tĂ« muaj i nis projektet e reja
I ftohti shtyn sezonin teatror
Anibar do të menaxhojë kinemanë për 15 vite
Koleksioni i pikturave origjinale të mjeshtrave evropianë,në Shqipëri
Katër artistë shqiptarë, solistë në koncertin e Kuwait Opera House
“LojĂ« e pafund”, sonte premierĂ« nĂ« teatrin “Dodona”
Monica Bellucci do të hapë edicionin e 45 të Fest Film në Beograd
Filmi `Babai` nominohet nga Shoqata e Kritikëve të Filmit Gjerman
Libër Ide
Ismail Kadare, me 24 janar në takim letrar në Paris
Ismail Kadare, me 24 janar në takim letrar në Paris
Historia e Luftës së Vlorës
Librat që duhet të lexoni në 2017-n
Blerina Suta sjellë veprën e panjohur të Pjetër Budit
Jevrem Brkoviq: Letërsia Shqipe është letërsi e fuqishme
Denoncimet ndaj Kadaresë: 101 dokumente pa interpretime
Promovohen dy vepra në Gjenevë
Histori
Fotografi e rrallë e Luigj Gurakuqit
Kur Kosova dhe ÇamĂ«ria e kishin QeverinĂ« nĂ« Tiranë .
Kur Enver Hoxha niste marshimin drejt Tiranës
Ja si dukeshin Prishtina, Prizreni, Shkodra dhe Mirdita më 1909
12 operacionet ushtarake më sekrete në histori
Dhjetë ngjarje historike që u nxitën nga rrethana të pazakonta
Intervista
CARITAS-i zviceran do ta përkrahë Kosovën edhe më tutje
Veseli: MĂ« quajtĂ«n tradhtar ata qĂ« s’bĂ«nĂ« kurrĂ« asgjĂ« pĂ«r vendin
Zogaj: Investimet e huaja janë ilaçi i ekonomisë së Kosovës
Abrashi pretendon për zvogëlim papunësie prej 9 përqind
Veseli: Kuvendi institucioni më i suksesshëm i 2016-ës
Limaj: Vit i ndryshimeve të mëdha në politikë
Magazina
Camilla nis përfaqësimin e bukurisë kosovare në Botë (Foto)
Kush i dhuroi lule Era Istrefit?
Leonora nuk pajtohet me vendimin e gjykatës për Haradinajn
Spahiu: Lëreni njeriun të kthehet në shtëpi
Dua Lipa, një lajmërim të rëndësishëm për fansat
Lifestyle
Stresi ndikon në rrezikun e sulmeve në zemër dhe në tru
Stresi ndikon në rrezikun e sulmeve në zemër dhe në tru
Profesionet që do të zhduken për 5 vjet
A na duhen vitaminat shtesë në formën e produkteve farmaceutike?
Aspirina ulë rrezikun e kancerit dhe sëmundjeve të zemrës
Si ta shmangni sulmin nga qentë endacakë?
Si i mbulojnë të metat e tyre bukuroshet e Hollivudit?
Ndryshoni mënyrën e të ngrënit
Kuriozitete
Një vrimë e madhe po hapet në diell, thotë NASA (Foto)
Një vrimë e madhe po hapet në diell, thotë NASA (Foto)
Duket e rrënuar dhe e vjetër, por shikoni si është nga brenda
“UjĂ«vara e zjarrtĂ«â€, fenomeni i rrallĂ« nĂ« parkun amerikan (Foto)
Profeci të gabuara nga njerëz të famshëm
Një trup qiellor i afrohet tokës?
Lundron me anije brenda shtëpisë së tij (Video)
Ngrihet Deti i Zi afër Burgasit
Tech
Pse dita i ka 24 orë (Video)
Postuar 15:32 / 12.01.2017
Pse dita i ka 24 orë (Video)
Lee Jae-yong shefi i gjigantit “Samsung” i dyshuar pĂ«r korrupcion
Njihuni me fobinĂ« mĂ« tĂ« re, “Nomofobia”
HTC studion sjelljet dhe planifikimet e pronarit
Reklama brenda historive, Instagram pritet të gjenerojë 3.64 mld $
Auto
Kia zbulon veturën sportive Stinger GT (Foto)
Kia zbulon veturën sportive Stinger GT (Foto)
Volkswageni i paguan SHBA-së 4.3 mld dollarë
Audi RS6 kundër Mercedes-AMG E63 S
Samsung mendon të pushtojë tregun e makinave elektrike
NJOFTIME PUBLIKE
Kryeredaktor në RTK Radio-- Shkarko Aplikacionin
Glavni i odgovorni urednik RTK - Radio-- Formular za Aplikaciju
Video dhe audio shërbimet e rtklive.com mbështeten nga: Kujtesa
Koha e shënuar është CET (Central European Time)
Copyright © RTK. All Rights Reserved. Powered by RTK Web Unit
Marketing
Për RTK-në
Kontakti

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:56.210ms