INSERT INTO sites(host) VALUES('ofertapune.com') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) ofertapune.com Estimated Worth $26,021 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is ofertapune.com at com.whois-servers.net

Domain Name: OFERTAPUNE.COM

Registry Domain ID: 98768921_DOMAIN_COM-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.godaddy.com

Registrar URL: http://www.godaddy.com

Updated Date: 2016-05-30T16:10:58Z

Creation Date: 2003-06-05T00:56:22Z

Registry Expiry Date: 2018-06-05T00:56:22Z

Registrar: GoDaddy.com, LLC

Registrar IANA ID: 146

Registrar Abuse Contact Email: abuse

Registrar Abuse Contact Phone: 480-624-2505

Domain Status: clientDeleteProhibited https://icann.org/epp#clientDeleteProhibited

Domain Status: clientRenewProhibited https://icann.org/epp#clientRenewProhibited

Domain Status: clientTransferProhibited https://icann.org/epp#clientTransferProhibited

Domain Status: clientUpdateProhibited https://icann.org/epp#clientUpdateProhibited

Name Server: ns01.domaincontrol.com

Name Server: ns02.domaincontrol.com

DNSSEC: unsigned

URL of the ICANN Whois Inaccuracy Complaint Form: https://www.icann.org/wicf/

>>> Last update of whois database: 2017-11-03T23:50:27Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/eppNOTICE:
The expiration date displayed in this record is the date the

registrar's sponsorship of the domain name registration in the registry is

currently set to expire. This date does not necessarily reflect the expiration

date of the domain name registrant's agreement with the sponsoring

registrar. Users may consult the sponsoring registrar's Whois database to

view the registrar's reported date of expiration for this registration.TERMS OF USE:
You are not authorized to access or query our Whois

database through the use of electronic processes that are high-volume and

automated except as reasonably necessary to register domain names or

modify existing registrations; the Data in VeriSign Global Registry

Services' ("VeriSign") Whois database is provided by VeriSign for

information purposes only, and to assist persons in obtaining information

about or related to a domain name registration record. VeriSign does not

guarantee its accuracy. By submitting a Whois query, you agree to abide

by the following terms of use: You agree that you may use this Data only

for lawful purposes and that under no circumstances will you use this Data

to:
(1) allow, enable, or otherwise support the transmission of mass

unsolicited, commercial advertising or solicitations via e-mail, telephone,

or facsimile; or (2) enable high volume, automated, electronic processes

that apply to VeriSign (or its computer systems). The compilation,

repackaging, dissemination or other use of this Data is expressly

prohibited without the prior written consent of VeriSign. You agree not to

use electronic processes that are automated and high-volume to access or

query the Whois database except as reasonably necessary to register

domain names or modify existing registrations. VeriSign reserves the right

to restrict your access to the Whois database in its sole discretion to ensure

operational stability. VeriSign may restrict or terminate your access to the

Whois database for failure to abide by these terms of use. VeriSign

reserves the right to modify these terms at any time.The Registry database contains ONLY .COM, .NET, .EDU domains and

Registrars.

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of ofertapune

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
Alexaæ ‡éą˜

Search Engine Spider Emulation

Title:Oferta Pune
Description:Oferta Pune eshte nje online sherbim i dedikuar per punesim dhe karrier ne trojet shqiptare. Si webfaqja e pare shqiptare ne bote ofron sherbime falas informim punesimi duke perkrahur dhe njoftuar ne menyre automatike punekerkues dhe punedhenes.
Keywords:oferta, pune, puna, ofroj, kerkoj, gjej, punetori, punesim, punesime, punedhenes, punekerkues, kosova, kosovo, shqiperi, albania, karriera, vende pune, rezyme, cv, shpallje, postime, shqip, tirana, prishtina, online, job, njoftime
Body:
Oferta Pune
BALLINA
PUN Euml;K Euml;RKUES
PUN Euml;DH Euml;N Euml;S
P Euml;RKRAHJA
Kategoria
Lokacioni
Fjal euml;tkyqe (p.sh. Menaxher)
Të gjitha kategoritë
Administrative/ZyreArkitekturë/DizajnArte Kreative/MediaAviacion/AutomobilistikBiotek/ShkencëBukuri/ModëEdukim/TrajnimFinanca/BankaIT/Zhvillues softuerëshIndustri/ProdhimtariKontabilitetJuridike/LigjoreInxhinieringJoprofitabileKëshillimInternet ShërbimeLogjistikëMarketingMenaxhmentPatundshmëriPolici/Siguri PersonaleQeveri/SocialeReklamimRekrutimShërbime ShëndetsoreShërbime të klientëveShitblerjeShitje/Menagjer i shitjesSigurimeSport/FitnesTelekomunikacionTjetërTransportUdhëtimeUshtarake
TĂ« gjitha lokacionet
KosovëShqipëriMali i ZiMaqedoniBosnje dhe HercegovinëKroaciSerbiBullgariBelgjikëKanadaCekiFrancëGjermaniBritani e MadheGreqiHungariItaliNorvegjiPortugaliRumaniRusiSllovakiSlloveniSpanjëSuediZvicërTurqiSHBAKazakistanDubaiPakistanAfganistanLithuaniaKuvaitKatarIrakRepublika e Afrikës QendroreSomalia
Kërkim më i avancuar
PUNËT E VEÇUARA
Recruiting Manager, Kosovë
Proposal Manager, Kosovë
Program Manager, Kosovë
Emergency Room Physician, Kosovë
Operating Room Technician, Kosovë
Operating Room Nurse, Kosovë
Intensive Care Unit Nurse, Kosovë
Emergency Medical Technician Paramedic, Kosovë
Emergency Room Nurse, Kosovë
Information Technology Specialist, Kosovë
KOMPANIT Euml; E VE Ccedil;UARA
PUN Euml;T E FUNDIT T Euml; SHPALLURA

Titulli: Bashkëpunëtorë/e
Lokacioni: PRISHTINË
Apliko deri: 07/02/2018
Bashkëpunëtorë/e në fushën e Kujdesit ndaj Klientëve me kontratë afatgjate
5 njohës të mirë të gjuhës DANEZE
Kompania jonë në Prishtinë, në bashkëpunim me një kompani evropiane...

Titulli: SEO Specialist
Lokacioni:
Apliko deri: 05/02/2018
This is remote, home-based position.
Scopic Software is seeking for a proactive, hard-working, communicative, passionate SEO Specialist. Scopic Software is a US...

Titulli: Senior Web Developer
Lokacioni:
Apliko deri: 04/02/2018
This is a remote, home-based position.
Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees spread across 25 different countries...

Titulli: LOGISTIC COORDINATOR SALES ANALYST
Lokacioni:
Apliko deri: 15/08/2017
British American Tobacco (www.bat.com) is one of the world’s
most international businesses with a portfolio of globally recognized brands, a culture of open...

Titulli: C++ Computer Vision Developer
Lokacioni:
Apliko deri: 02/02/2018
This is a remote, home-based position.
Scopic Software is the largest virtual software company in the world. We have over 200 employees. All employees work from home...Trego t euml; gjitha pun euml;t 

Kyçu si punëkërkues
Email Adresa
Fjalëkalimi
Keni harruar Fjalëkalimin? | Regjistrohu!
Marketing | Reklamo ketu
Lajmet e Fundit
Rrisni shanset për punësim
Mësoni si ta përgatisni CV-në tuaj profesionalisht përmes trajnimit të ofruar nga Cambridge School Training Center.
(05/03/2013)
Rriten investimet turke në Kosovë
Në Samitin Ndërkombëtar të Ballkanit të mbajtur në Bursa të Turqisë
(05/12/2012)
Trego të gjitha lajmet 
Kushtet e p euml;rdorimit | Politikat e intimitetit | Rreth nesh | P euml;rkrahja | Na rekomandoni | Biznesetspan
Copyright copy 2003-2010. Të gjitha të drejtat e rezervuara. Riprodhimi i plotë apo i pjesërishëm në çfarëdo lloj forme apo mediumi pa autorizimin me shkrim nga Ofertapune.com është i ndaluar. Oferta Pune, Ofertapune.com si dhe logot përkatëse janë marka tregtare të Ofertapune.com LLC.


Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:56.806ms