INSERT INTO sites(host) VALUES('liver.cz') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) liver.cz Estimated Worth $218,955 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is liver.cz at cz.whois-servers.net

% (c) 2006-2016 CZ.NIC, z.s.p.o.

%

% Intended use of supplied data and information

%

% Data contained in the domain name register, as well as information

% supplied through public information services of CZ.NIC association,

% are appointed only for purposes connected with Internet network

% administration and operation, or for the purpose of legal or other

% similar proceedings, in process as regards a matter connected

% particularly with holding and using a concrete domain name.

%

% Full text available at:

% http://www.nic.cz/page/306/intended-use-of-supplied-data-and-information/

%

% See also a search service at http://www.nic.cz/whois/

%

%

% Whoisd Server Version: 3.10.0

% Timestamp: Tue Sep 20 18:09:49 2016domain:
liver.cz

registrant: T3-PXTUU

nsset: TELE3

registrar: REG-TELE3

registered: 09.06.2016 07:25:10

expire: 09.06.2017contact:
T3-PXTUU

name: Veselá Ludmila

address: Hájová 354

address: Krnov

address: 794 01

address: CZ

e-mail: veselava

registrar: REG-TELE3

created: 25.02.2015 09:23:39

changed: 23.10.2015 08:03:25nsset:
TELE3

nserver: ns1.tele3.cz (81.0.217.111, 2001:1528:123::d01)

nserver: ns2.tele3.cz (81.31.35.151, 2a01:430:43::d02)

nserver: ns3.tele3.cz (88.146.242.181, 2a01:5e0:26::d03)

nserver: ns4.tele3.eu

tech-c: TELE3

registrar: REG-TELE3

created: 06.04.2008 13:49:05

changed: 28.08.2015 22:22:30contact:
TELE3

org: TELE3 s.r.o.

name: Technical Support

address: Vinohradska 184

address: Praha 3

address: 13052

address: CZ

registrar: REG-TELE3

created: 27.03.2008 10:10:05

changed: 23.03.2016 16:53:16

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of liver

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
Alexa标题

Search Engine Spider Emulation

Title: Liver – Hledáte novou práci a nevíte, kam byste se měli podívat, abyste našli takovou, která vám bude vyhovovat? Rádi bychom nabídli hned několik desítek pozic, máme pracovní agenturu, která má co nabídnout.
Description:Hledáte novou práci a nevíte, kam byste se měli podívat, abyste našli takovou, která vám bude vyhovovat? Rádi bychom nabídli hned několik desítek pozic, máme
Keywords:Liver
Body:
Liver #8211;
Hledáte novou práci a nevíte, kam byste se měli podívat, abyste našli takovou, která vám bude vyhovovat? Rádi bychom nabídli hned několik desítek pozic, máme pracovní agenturu, která má co nabídnout.
Menu and widgets
Liver
Hledáte novou práci a nevíte, kam byste se měli podívat, abyste našli takovou, která vám bude vyhovovat? Rádi bychom nabídli hned několik desítek pozic, máme pracovní agenturu, která má co nabídnout.
Vyhledávání
Nejnovější příspěvky
Oblečeme vás od hlavy až k patě!
Bydlete tak, jak jste si vždy jen přáli
Dřevěná okna
Účinná a elegantní stínící technika
Žijte plnohodnotný život!
Archiv
Prosinec 2015
Listopad 2015
Říjen 2015
Srpen 2015
Červenec 2015
Červen 2015
Duben 2015
Březen 2015
Únor 2015
Rubriky
Žádné rubriky
Základní informace
Přihlásit se
RSS (příspěvky)
RSS (komentáře)
Čeština pro WordPress
Oblečeme vás od hlavy až k patě!
Potřebujete vaše karnevalové kostýmy doladit k dokonalosti? Není problém. Nabízíme ucelenou nabídku paruk, obuvi, pásků. Každý detail je možné vychytat. Každá maska může být dokonalá. U nás naleznete to, co byste jinde jen marně hledali a po kouskách dávali celý váš kostým dohromady. Budete bez starostí, bez zbytečných nervů a honění až vám přijde pozvánka třeba na narozeninovou party.
Objednávejte dopředu
Na nic nečekejte a objednejte si vaši masku s dostatečným předstihem! Je jasné, že v období okolo vánoc stoupá poptávka po Mikuláších a čertech společně s anděly, v době dušiček se zase projevuje zájem o všechny masky strašidel a všech možných zjevení. Poptávka je velká, mohlo by se vám potom stát, že byste se nemohli převtělit do svého vysněného strašidla.
Posted on 27.12.201516.9.2016
Bydlete tak, jak jste si vždy jen přáli
Hledáte vhodnou pomoc, jaká bude slušet i vašemu bydlení? Pak se mrkněte, na naši skvělou nabídku, kde jsou druhy nerezových zábradlí a to v překrásném image. Jen s námi, máte mnoho možností, jakou image, ale také rozměry i druhy si vybrat a to tak, aby vám pomohly i sloužily, všemi směry. Můžete si být jisti, že jen s námi, máte skvělé možnosti, zvolit si druhy, dle svých přání.
Senzační ceny u všech druhů
Využijte naši pomoc, také při samotné realizaci, pokud hledáte super pomocníky, kteří vám i vaší rodině, zajistí jen bezpečí, které je na každém místě, velmi důležité. S našimi druhy nerezových zábradlí, máte takovou pomoc jistou a to navíc v překrásném image. Využijte tedy naši skvělou nabídku a zvolte si pomoc, dle svých potřeb. Jsme zde pro vás a vždy máme všechno krásně vyřešit.
Posted on 23.12.20156.9.2016Tags nerezové zábradlí
Dřevěná okna
Vsaďte na kvalitu a nechte si vyrobit dřevěná okna podle svých představ u odborníků na slovo vzatých. Vsaďte na zkušenosti, vlastní výrobu a moderní technologie a využijte naprosto seriózní služby firmy TVT EURO-okna s.r.o., která se řadí mezi významné české výrobce.
Spokojenost patří k měřítkům toho, jak odvedenou práci hodnotíme. Firma TVT Euro-okna získala certifikát spokojenosti, a proto i vaše dřevěná okna splní všechno to, co od výrobce požadujete. Vybrat si můžete druh dřeva, kování, zasklení, kliky i povrchové úpravy. Firma vám vaše představy nejen zrealizuje,
Posted on 15.12.201520.7.2016
footer
article
Účinná a elegantní stínící technika
Dokonce si doma si můžete užít krásného stínění, kterého dříve využívali pouze obchody, restaurace a hotely. Markýzy se snadno stanou nedílnou součástí vaší zahrady a vašeho odpočinku. Na výběr máte z mnoha možností, ať už se jedná o čtyři základní typy, které vám poskytujeme, pevnou či pohyblivou konstrukci, manuální nebo elektrické ovládání stínění nebo způsobu uložení stínící látky, které se dělí na klasické, polokazetové a kazetové uložení. A abyste mohli být naprosto spokojeni, tak si nezapomeňte vybrat barvu, která se k vám i vašemu domu bude dokonale hodit.
Kvalitní produkt není jediné, do čeho investujete
Za markýzu byste mnohdy dali mnoho peněz, ale to se vám u nás nestane. S námi za produkt ze skutečně kvalitních materiálu zaplatíte výhodnou cenu a k tomu získáte také úžasné služby. Ať už se jedná o prodlouženou záruku nebo kvalitní poradenství v oblasti teorie stínění, vizualizace či financování projektu, u nás si vždy vyberete dobře a budete se svou volbou zaručeně spokojeni.
Posted on 11.12.201520.7.2016Tags markýzy
Žijte plnohodnotný život!
Když už se člověk dostane do zralého věku, kdy má dostatek finančních prostředků k tomu, aby si mohl dovolit třeba dobrodružství za oceánem nebo jiné zážitky, které je bez peněz jen stěží možno nabýt, zjistí často, že tělo už není tím, kterým bývalo. Není ovšem zdaleka pravdou, že by byl člověk po dosažení jisté věkové hranice na odpis. Pro to, abychom byli schopni si života opravdu užívat, však není od věci se starat o své zdraví. Nezáleží na tom, jakého pohlaví jsme, na započetí preventivní péče o své tělo i duši není nikdy příliš brzy.
Potíž, kterou ženy nepochopí
Prostata http://www.prostadyne.cz/prostata-prevence.php je „strašákem ve skříni“ nejspíš pro většinu pánů. Problémy s ní spojené jsou natolik omezující záležitostí, že usilovat o zabránění jejich vzniku dlouho předtím, než vůbec nějaké mohou nastat, je více než vhodné.
Posted on 3.12.20157.9.2016Tags Prostata
Čím to je
Přijde vám, že jste si se svým partnerem prostě souzeni? Jste spolu už tolik let a za tu dobu u vás neproběhla jediná vážnější hádka. Všechno vám klape. Ve všem si naprosto báječně rozumíte. Napadlo vás někdy, čím to může být? Čím to je, že vaši sousedi se neustále hádají? Hádky jsou u nich na denním pořádku. A většinou kvůli těm samým věcem. Jak je to možné? Co může ovlivnit to, jestli se k sobě dva lidé hodí nebo ne?
Absurdní a směšné
Možná vám to bude připadat absurdní, ale pokud jste se někdy setkali s horoskopem lásky pochopíte. Toto slovní spojení zní možná jako nějaké šarlatánské zaklínadlo a možná vám to přijde směšné, https://www.dumknihy.cz/smesne-lasky nicméně vyzkoušejte sami a pochopíte. Zadejte si znamení vás a vašeho partnera. Poznáváte se v tom? Nevěříte vlastním očím, jak to všechno sedí?
Posted on 10.11.20157.9.2016Tags Horoskop lásky
Nejen do pracoven
Druhy kancelářských křesel , si můžete z našeho výběru zvolit, nejen do vašich pracoven, ale také například do zasedacích místností, či dokonce pro práci u vás doma. Jsou velmi vhodné pro ty, kteří sedí denně, například u počítačů či u svého zaměstnání. Dokonale vám zajistí správné držení těla a jejich partiií, a tak budete denně v pohodlí, které hledáte. Výběr je velmi pestrý a tak neváhejte a zhlédněte jej.
Luxusní typy sezení
Pokud chcete přece jen více luxusní typy dokonalého sezení, máme pro vás super typ. Pouze naše nabídka kancelářských křesel, vám dodá pohodlí, komfort a moderní design vašich pracoven, za velmi nízké cenové relace. Můžete si zvolit barevné typy, materiál, pro vaše pohodlí a také tvarové proporce, pro bezbolestné sezení, každý den. Zhlédněte naši nabídku, luxusních typů sezení.
Posted on 30.10.201514.8.2016Tags kancelářské křesla
Dokonalost na míru
Kdo chce získat opravdu dokonalou kuchyni, která mu bude dlouhé roky sloužit a bude vypadat přesně podle jeho představ tak, jak si ji kdy vysnil, tak tomu můžete vřele doporučit kuchyně Praha . A k tomu byste ráda dodala, že nepatříte k lidem, kteří někomu dělají placenou reklamu anebo chválí každou věc a službu na potkání. Ba je to přesně naopak! Vy sama byste se charakterizovala jako náročná zákaznice a uživatelka, protože než si něco vyberete, tak vždy strávíte pořádně dlouhou chvíli výběrem a sháněním referencí.
Nedodělky nestrpíte
A tím spíše se zajímáte, když se jedná o rekonstrukci celé místnosti. To totiž není jen tak a rozhodně to není zadarmo, takže když už na to několik let šetříte, tak pak očekáváte a vyžadujete, mít vše dokonale vyladěné na míru vašim představám. Prostě si ohlídáte každý detail. Vy byste totiž rozhodně nesnesla žádné nedodělky, nedoměřené délky a chybějící centimetry jako se to občas někde stává. Proto jste si našla výrobce, který je zárukou kvalitní práce, za kterou si stojí. A vy můžete říct, že i po letech jste s ní spokojená.
Posted on 1.8.20159.8.2016Tags kuchyně Praha
Problém? Kde?
Máte problém se stěhováním? Tak to jste se určitě neobrátili na levné stěhování Praha , že ano? Protože to byste pak žádný problém neměli a byli byste v klidu, místo abyste tady šíleli jak před koncem světa.
Říká se tomu know- how
Nevíte, jak nejlíp všechno sbalit? Máte problém s odhadem, kolik místa to na nákladním autě všechno zabere? Přemýšlíte, jestli máte postele rozmontovat ještě večer, nebo až ráno Nevíte, jestli si ještě ráno stihnete udělat kávu? A proč se s tím zabýváte? Tyhle starosti nechte lidem, kteří vědí jak na to, protože se touto činností již léta živí a mají nejen dokonalé znalosti, ale i speciální vybavení, které umí opravdu stoprocentně využívat. Mají prostě know-how. Tedy vědí jak na to! Kdybyste měli know-how vy, nenervovali byste se a už byste těmto odborníkům dávno zavolali.
Posted on 1.7.201525.7.2016Tags Levné stěhování Praha
I na narozeninový dárek si zde vyberete z toho nejlepšího
Partnerka slaví narozeniny a Vy pro ni stále nemáte to nejdůležitější? Dárek? Nejlevnější sexshop Vám hravě pomůže. Dopřejte své milované to nejlepšího a nechte se inspirovat. Co takhle erotické spodní prádlo pro ni a na sebe samozřejmě také nezapomínejte. Rozpalte ji olejíčky a afrodisiaky a kroužkem na penis. Uvidíte, že bude sténat blahem. Nebo byste raději erotickou sadu?
Dopřejte svému vyvolenému masáž jak profesionálka
Dlouho si přejete přinést do Vaše intimního života změnu a nevíte jak? Chcete dokázat svému vyvolenému, že je ve Vás kus rozpálené holky, co se ničeho nebojí? Náš nejlevnější sexshop nabízí vše, po čem jen toužíte. Co takhle mu udělat erotickou masáž s našimi olejíčky?
Posted on 12.6.201510.9.2016Tags nejlevnější sexshop
Navigace pro příspěvky
Page 1
Page 2
Next page
main


Theme by o3magazine


Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:123.550ms