INSERT INTO sites(host) VALUES('katalog-zdravi.cz') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) katalog-zdravi.cz Estimated Worth $313,308 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is katalog-zdravi.cz at cz.whois-servers.net

% (c) 2006-2017 CZ.NIC, z.s.p.o.

%

% Intended use of supplied data and information

%

% Data contained in the domain name register, as well as information

% supplied through public information services of CZ.NIC association,

% are appointed only for purposes connected with Internet network

% administration and operation, or for the purpose of legal or other

% similar proceedings, in process as regards a matter connected

% particularly with holding and using a concrete domain name.

%

% Full text available at:

%
http://www.nic.cz/page/306/intended-use-of-supplied-data-and-information/

%

% See also a search service at
http://www.nic.cz/whois/

%

%

% Whoisd Server Version: 3.10.2%ERROR:101: no entries found

%

% No entries found.

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of katalog-zdravi

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...

Search Engine Spider Emulation

Title:Levná internetová online prodejna vitamínů a potravinových doplňků
Description:čaje, vitamíny, potravinové doplňky, herb , čaje, herb
Keywords:čaje, herb
Body:
Levná internetová online prodejna vitamínů a potravinových doplňků
Rozšířené hledání
Péče o vlasy, nehty a pleťDieta a hubnutíÚnava a depreseKloubní výživaZrakŽaludek a tráveníDetoxikaceLedviny a močové cestyStres, spánekProdukty určené ženámBylinky, léčivé rostlinyProdukty pro mužePosilováníVitamíny a minerályMyšlení a koncentraceČajeObranyschopnostChrup a ústní dutinaZdravotni pomuckyOšetření pokožkyAlternativní medicínaZdravý život a vitalitaProdukty určené dětemSportovní výživaEnergetické nápojeAromaterapieRegeneraceVýrobci a prodejciRelaxaceBiopotraviny
Herb.cz
1. Herb.cz
Co nabízí Herb.cz?
Herb.cz Vám přináší širokou nabídku volně prodejných přípravků z kategorie vitaminů a potravinových doplňků.
Potravinové doplňky na herb.cz, to jsou potraviny s různými léčivými a podpůrnými účinky, dále zdravá výživa, výživa pro sportovce, přípravky na hubnutí, bylinné čaje, tinktury, oleje a přírodní kosmetika.
Všechno zboží je podrobně popsáno
U každého produktu herb.cz je uveden podrobný popis: problémy, při kterých pomáhá, léčebné účinky, složení, dávkování, balení.
Všechny nabízené produkty jsou vysoké kvality. Zaručujeme Vám, že vždy dostanete originální preparát v plné kvalitě.
Proč jsou vitaminy a doplňky stravy tak důležité?
Cílem použití potravinových doplňků a vitaminů je "doplnit to, co chybí ve stravě" nebo doplnit to, co v danou chvíli v organismu chybí z mnoha jiných důvodů.
Klasické lékařství předpokládá, že zdraví lidé, jejichž jídelníček je vyvážený a správný, nepotřebují svou stravu doplňovat. Lidí, kteří se stravují naprosto vyváženě a zdravě, je ale ve skutečnosti velmi málo.
Zdravému člověku, který nemůže jíst každý den správně vyváženou stravu, pomůže užívání doplňků z nabídky herb.cz zaplnit trhliny ve výživě a zvýšit množství důležitých látek v potravě z přiměřeného na optimální.
2. Doplňky stravy
Co jsou doplňky stravy?
Doplňky stravy jsou potraviny určené k přímé spotřebě, které se odlišují od potravin pro běžnou spotřebu vysokým obsahem vitaminů, minerálních látek nebo jiných látek s nutričním nebo fyziologickým účinkem a které byly vyrobeny za účelem doplnění běžné stravy spotřebitele na úroveň příznivě ovlivňující jeho zdravotní stav.
Jaký mají účinek doplňky stravy?
Doplňky stravy nemají farmakologický, ale mají jen fyziologický účinek.
Reakce na podání doplňků stravy je individuální - variabilně různá.
Co nám obvykle v potravinách schází?
Strava mnoha lidí obsahuje někdy jen polovinu doporučeného množství hořčíku a kyseliny listové. Asi 50 procent dospělých žen a více než 70 procent dospívajících dívek má v potravě méně vápníku, než jsou doporučené dávky.
Také vitaminů C a B6, stejně jako železa a zinku, je v běžné stravě zřetelně méně, než má být.
I při nejdokonalejším plánování jídelníčku je těžké trvale dodržovat stravování, které obsahuje doporučené denní množství jednotlivých látek.
I vegetariáni, kteří jsou jako skupina zdravější než jedlíci masa a kteří nejedí potraviny typu rychlého občerstvení chudé na vitaminy a minerály mohou mít nedostatek některých látek, například železa, vápníku a vitaminu B12.
Dalším skutečností je, že i vyvážená strava nemusí obsahovat některé speciální látky - například rybí tuk, sójové izoflavony nebo jiné látky, o nichž se dnes předpokládá, že jsou pro zdraví důležité.
To, co v běžné potravě schází, mohou doplnit právě doplňky stravy a vitaminy.
3. Léčebná kosmetika
Co je to léčebná kosmetika?
Léčebná kosmetika je kosmetika, která byla vyvinuta pro styk se zevními částmi těla (pokožka, vlasy, nehty, rty a zevní pohlavní orgány), zuby a sliznicí dutiny ústní s cílem výlučně nebo převážně je čistit, parfémovat, měnit jejich vzhled, chránit je, udržovat je v dobrém stavu, případně korigovat lidské pachy.
Léčebná kosmetika se od běžné liší tím, že obsahuje prověřené účinné látky, preparáty, které respektují přirozené fyziologické vlastnosti pokožky, optimalizují její funkce a podporují obranyschopnost organismu.
Jak působí léčebná kosmetika?
Léčebná kosmetika obvykle vyživuje pleť životně důležitými minerály. Léčebná kosmetika vstřebává nadbytečné tukové výměšky a odstraňuje z pórů kůže nečistoty a zvlhčuje pleť.
Léčebná kosmetika zlepšuje stav pleti, pomáhá udržovat optimální hladinu vlhkosti, pomáhá zlepšit pružnost pleti, pomáhá chránit pleť proti škodám způsobeným ovzduším a klimatem, a tím zpomaluje proces stárnutí pokožky.
Širší účinky léčebné kosmetiky
Některé druhy léčebné kosmetiky mohou pomáhat zlepšit nejen stav pleti, ale jejich účinky se mohou projevit při péči o celkový stav lidského těla.
Léčebná kosmetika může pomáhat při péči o namožené klouby, svaly a páteř, při péči o rozpraskané paty a ruce, při drobných poraněních a zánětech, dále může mít účinek na plísně a hemeroidy, na opary a spáleniny, na bércové vředy a otoky, na podlitiny a křečové žíly, na mykózy, ekzémy a akné.
4. Bylinky
Bylinky se v dnešní době těší velké oblibě. Lidé znovu začínají objevovat hodnotu přírodních látek a léčivých prostředků a poukazovat na vedlejší účinky syntetických léků.
Bylinkářství
Bylinkářství se považuje za předchůdce moderní farmakologie. Celá řada dnešních účinných léků pochází z rostlin.
V obecném přístupu bylinkářů je hodně pravdy a vedlejší účinky bylinek bývají obvykle zanedbatelné, alespoň pokud jde o bylinky, které rostou v naší přírodě.
Léčivé byliny navíc někdy mohou zabírat i proti nemocem, na které je klasická lékařská věda krátká.
Jak připravovat čaje z bylinek
Mnoho léčivých bylin si můžete koupit ve formě čajových sáčků. Můžete si také připravit vlastní bylinkový nápoj z čerstvých nebo sušených bylinek.
Čaje a rostlinné výluhy se nijak neliší, jsou vyrobeny z květů nebo z listů rostlin a lze je použít k přípravě nápojů a kloktade1.
Obvyklý způsob přípravy prakticky všech bylinkových čajů je obdobný. Na jeden šálek vroucí vody dejte jednu lžičku sušených nebo dvě lžičky čerstvých bylinek. Vroucí vodou bylinky přelijte a nechte asi 5 až 10 minut přikryté. Čaj pak přeceďte a pijte ho bez mléka a bez cukru, dokud je horký. Pokud si ho chcete osladit, rozpusťte v něm trochu medu.
Užíváte-li bylinkový čaj jako lék, pijte jeden šálek třikrát denně. Vývary připravené z kořínků nebo větviček lze použít stejným způsobem.
Na všech obalech čajů z bylinek najdete konkrétní návod k použití a způsob dávkování.
drogyhubnutíléčba, léky, terapielidské tělonemoci a postiženípéče o tělo, krása, regeneracepojišťovnypsychikasextěhotenství a dítěvýživa a doplňky stravyzdravotní pomůcky, nástrojezdravotnická zařízení, vyšetření
Copyright (c) 2007 by HERB.CZ
Kontakt

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:37.283ms