INSERT INTO sites(host) VALUES('forumivirtual.net') 1045: Access denied for user 'www-data'@'localhost' (using password: NO) forumivirtual.net Estimated Worth $306,685 - MYIP.NET Website Information
Welcome to MyIP.net!
 Set MYIP as homepage      

  
           

Web Page Information

Title:
Meta Description:
Meta Keywords:
sponsored links:
Links:
Images:
Age:
sponsored links:

Traffic and Estimation

Traffic:
Estimation:

Website Ranks

Alexa Rank:
Google Page Rank:
Sogou Rank:
Baidu Cache:

Search Engine Indexed

Search EngineIndexedLinks
 Google:
 Bing:
 Yahoo!:
 Baidu:
 Sogou:
 Youdao:
 Soso:

Server Data

Web Server:
IP address:    
Location:

Registry information

Registrant:
Email:
ICANN Registrar:
Created:
Updated:
Expires:
Status:
Name Server:
Whois Server:

Alexa Rank and trends

Traffic: Today One Week Avg. Three Mon. Avg.
Rank:
PV:
Unique IP:

More ranks in the world

Users from these countries/regions

Where people go on this site

Alexa Charts

Alexa Reach and Rank

Whois data

Who is forumivirtual.net at whois.enom.com

Domain Name:
FORUMIVIRTUAL.NET

Registry Domain ID: 1855338174_DOMAIN_NET-VRSN

Registrar WHOIS Server: whois.enom.com

Registrar URL: www.enom.com

Updated Date: 2016-04-14T05:30:49.00Z

Creation Date: 2014-04-19T09:34:00.00Z

Registrar Registration Expiration Date: 2017-04-19T09:34:45.00Z

Registrar: ENOM, INC.

Registrar IANA ID: 48

Reseller: NAMECHEAP.COM

Domain Status: clientTransferProhibited https://www.icann.org/epp#clientTransferProhibited

Registry Registrant ID:

Registrant Name: HAPESIRA NET

Registrant Organization: FORUMIVIRTUAL

Registrant Street: RRUGA DURRESIT

Registrant City: DURRES

Registrant State/Province: AL

Registrant Postal Code: 11111

Registrant Country: AL

Registrant Phone: +355.692323543

Registrant Phone Ext: 543

Registrant Fax: +355.692323543

Registrant Fax Ext:

Registrant Email: WEBMASTER

Registry Admin ID:

Admin Name: HAPESIRA NET

Admin Organization: FORUMIVIRTUAL

Admin Street: RRUGA DURRESIT

Admin City: DURRES

Admin State/Province: AL

Admin Postal Code: 11111

Admin Country: AL

Admin Phone: +355.692323543

Admin Phone Ext: 543

Admin Fax: +355.692323543

Admin Fax Ext:

Admin Email: WEBMASTER

Registry Tech ID:

Tech Name: HAPESIRA NET

Tech Organization: FORUMIVIRTUAL

Tech Street: RRUGA DURRESIT

Tech City: DURRES

Tech State/Province: AL

Tech Postal Code: 11111

Tech Country: AL

Tech Phone: +355.692323543

Tech Phone Ext: 543

Tech Fax: +355.692323543

Tech Fax Ext:

Tech Email: WEBMASTER

Name Server: ns73.domaincontrol.com

Name Server: ns74.domaincontrol.com

DNSSEC: unSigned

Registrar Abuse Contact Email: abuse@enom.com

Registrar Abuse Contact Phone: +1.4252982646

URL of the ICANN WHOIS Data Problem Reporting System: http://wdprs.internic.net/

>>> Last update of WHOIS database: 2016-04-14T05:30:49.00Z <<<For more information on Whois status codes, please visit https://icann.org/epp

The data in this whois database is provided to you for information

purposes only, that is, to assist you in obtaining information about or

related to a domain name registration record. We make this information

available "as is," and do not guarantee its accuracy. By submitting a

whois query, you agree that you will use this data only for lawful

purposes and that, under no circumstances will you use this data to: (1)

enable high volume, automated, electronic processes that stress or load

this whois database system providing you this information; or (2) allow,

enable, or otherwise support the transmission of mass unsolicited,

commercial advertising or solicitations via direct mail, electronic

mail, or by telephone. The compilation, repackaging, dissemination or

other use of this data is expressly prohibited without prior written

consent from us.We reserve the right to modify these terms at any time. By submitting

this query, you agree to abide by these terms.

Version 6.3 4/3/2002

Front Page Thumbnail

sponsored links:

Front Page Loading Time

Keyword Hits (Biger,better)

Other TLDs of forumivirtual

TLDs Created Expires Registered
.com
.net
.org
.cn
.com.cn
.asia
.mobi

Similar Websites

More...
Alexaæ ‡éą˜

Search Engine Spider Emulation

Title:Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar
Description:Diskutime te ndryshme, Lajme, Muzike, sport njoftime historia, letersi, politike, poezi, gjeografi, sporti, diskutime, opinion, ligjet, teknologji, chat
Keywords:Lajme, Muzike Shqiptare, sport, njoftime, historia, letersi, politike, poezi,gjeografi, shqip, sporti shqiptar, live, diskutime, opinione, ligjet, prolem me kompjuter
Body:
Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar
Regjistrohuni
Harruat fjalëkalimin?
Ta ruaj informacionin?
Aktiviteti
Statuset
Forumi
Fillimi
Postimet e Reja
Levizje te shpejta
Sheno Forumin si te lexuar
Programe
Postimet Sote
Stafi i Forumit
Thanks / Like Statistics
Hottest Threads / Posts
Blog
Lajme
Grupet
FILMA
CHAT
KĂ«rkim i Avancuar
Forumi
Top 8 Stats
Lidhjet e Shpejta
View more
Loading...
Postimet e fundit
Loading...
Loading...
Loading...
Loading...
Mirësevini tek Forumi Virtual
Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.
Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të votosh në sondazhe dhe shumë opsione të tjera...
E gjitha kjo me nje regjistrim falas! Regjistrimi ështe i shpejtë, i thjeshtë, dhe mbi te gjitha falas prandaj çfarë prisni " RREGJISTROHUNI " menjhëherë ose duke perdorur per tu rregjistruar FACEBOOK Bashkohuni që sot me komunitetin tonë,
Nëse keni probleme gjatë regjistrimit mos hezitoni te na " KONTAKTONI ".
Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar
Mirësevini tek Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar.
Të njihemi me njëri-tjetrin
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Prezantoni veten në forum
(3 Viewing)
Prezantimi dhe njohja e anëtarëve midis tyre.
Moderatorët:
Abis
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 922
Postime: 19,884
Postimi i Fundit:
Hello
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Dedikuar Shqipërisë
Nënforumi ku do të zbuloni perlat dhe bukuritë e fshehura të Shqipërisë. Vendet më të bukura turistike, tradita dhe kuriozitete reth Shqipërisë.
Moderatorët:
Abis
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 429
Postime: 2,417
Postimi i Fundit:
BBC shkruan për Shqipërinë:...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 ditë më parë
Përshëndetje dhe Urime
(2 Viewing)
Përshëndetjet dhe urimet tuaja të zemrës për anëtarët e forumit.
Moderatorët:
Abis
NĂ«n-Forume:
Ditëlindjet e anëtarëve
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 382
Postime: 11,411
Postimi i Fundit:
Dikush sot u plak me shume.
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Orë Më Parë
Viset shqiptare
(1 Viewing)
Ideja e këtij forumi është që të marrin pjesë të gjithë shqiptarët e kosovës,maqedonisë, malit të zi dhe camërisë. Këtu mund të flisni për cdo gjë që ka të bëjë me jetën e tyre në këto vise.
Moderatorët:
Abis
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 79
Postime: 11,121
Postimi i Fundit:
sofra tetovare ne forum
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
14 Orë Më Parë
Bashkëatdhetarët nëpër botë
Kushdo që e ndjen veten shqipëtar dhe i mungon atdheu i tyre në atë zbrastësi ku ndodhen jashtë kufijeve të atdheut të tyre lë të shuajnë mallin në këtë komunitet virtual shqipëtar.
Moderatorët:
Abis
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 91
Postime: 1,906
Postimi i Fundit:
I refuzohet nderrimi i emrit
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
06-07-16
Albumi Fotografik
(1 Viewing)
Këtu mund të postoni fotografi nga më të ndryshme
Moderatorët:
LoSsT,
Abis,
Tuana
NĂ«n-Forume:
Fotomania 2016,
Fotomania 2015,
Fotomania 2014,
Fotomania 2013,
Fotomania 2012
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 384
Postime: 10,232
Postimi i Fundit:
Fotografi nga duart tona
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Orë Më Parë
Tema shoqërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Portali i forumit
është si të thuash prezantimi i parë i forumit dhe ketu gjenden temat me të klikuara ose më të rejat.
Moderatorët:
Hajduti,
Abis,
Tuana
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,338
Postime: 10,004
Postimi i Fundit:
Kanabisi merr rrugët (foto...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
11 Orë Më Parë
Diskutime shoqërore
(8 Viewing)
Probleme sociale të shoqërisë, diskutime mbi fenomene të tilla si rracizmi, varfëria, diskriminimi dhe të gjitha ato fenomene që na ndodhin gjatë rendit të ditës. Kanë një shumëllojshmëri problemesh të cilat këtu kanë vendin e lirë për t'u diskutuar.
Moderatorët:
Abis,
Tuana
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,490
Postime: 49,779
Postimi i Fundit:
Cfare Bleve Per Here Te...
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Orë Më Parë
Arsimi
C'do gjë mbi shkollën, universitetet, pedagogji. Libra Shkollore.
Moderatorët:
Tuana
NĂ«n-Forume:
Bota studentore
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 274
Postime: 2,888
Postimi i Fundit:
Leter prinderve
by
Jetmira
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Dashuri dhe pasion
(2 Viewing)
Shpirti i njeriut ka nevojë shumë për atë idenë intime. Romancë, dashuri, seks dhe pasion. Këtu kemi lidhje vetëm me atë ndjenjën e pastër e të virgjër që quhet dashuri.
Moderatorët:
Tuana
NĂ«n-Forume:
Rrefime ndjenjash
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 851
Postime: 22,029
Postimi i Fundit:
Si ta kontrollojme xhelozine
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 ditë më parë
Stil jete
(2 Viewing)
Mënyra jetesës - sesi mund ta bejme atë sa më të qetë, recetat e dashurisë dhe kreativitetit njerëzor.
Këshillat që mund të na ndihmojnë në jetën tonë të përditshme, në cdo aspekt të saj, në familje, dashuri, miqësi etj.
Moderatorët:
Tuana
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 757
Postime: 6,284
Postimi i Fundit:
Studim: Meshkujt që duan jetë...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Orë Më Parë
TĂ« ndryshme
(2 Viewing)
Këtu mund të diskutoni cdo gjë interesante dhe jo interesante. Këtu me të vertete jeni të lirë dhe të paparagjykuar.
Moderatorët:
Abis,
Tuana
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 2,946
Postime: 36,458
Postimi i Fundit:
A eshte jeta jone nje enderr?
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Orë Më Parë
Libido
Nuk lejohet pjesëmarrja nën moshën 18 vjec!
Moderatorët:
Tuana
NĂ«n-Forume:
Kuriozitete seksuale,
Sekretet e jetës seksuale
Aksion:
Forum Statistics:
Tema: 1,181
Postime: 18,195
Postimi i Fundit:
Private
Media dhe politika
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Aktualiteti
(1 Viewing)
Zhvillimet më të fundit të shoqërisë shqiptare. Politikat e brendshme dhe të jashtme shqiptare.
Moderatorët:
Briciolo,
Abis
NĂ«n-Forume:
Kronika e zezë,
Analizë-Opinion,
Zgjedhje Lokale 2015,
Lajme nga Maqedonia,
Lajme nga Shqipëria,
Zgjedhjet Parlamentare 2009,
Zgjedhjet Vendore 2011,
Zgjedhjet Parlamentare 2013,
Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare,
Kosovë- Zgjedhjet lokale 2013,
Lajme kulturore,
TĂ« fundit nga Bota e Spektaklit,
Gossip,
Big Brother VI,
Big Brother VII
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 8,786
Postime: 44,901
Postimi i Fundit:
Ymeri e Kurti, presidentit...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 Orë Më Parë
Aktualiteti botëror
(4 Viewing)
Zhvillimet më të fundit neper bote si dhe politikat e brendshme dhe të jashtëme.
Moderatorët:
Briciolo,
Abis
NĂ«n-Forume:
Rajoni,
Kriza Greke.,
Personalitetet Publike,
Lajme nga ISIS.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 2,625
Postime: 16,646
Postimi i Fundit:
Myslimanja lë punën pasi...
by
Loverboy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
43 minuta më parë
Multimedia
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Programe Televizive
Diskutime mbi programet televizive dhe emisioneve të ndryshme që karakterizojnë Shoqerinë Shqiptare.
Moderatorët:
Aki,
LoSsT
NĂ«n-Forume:
Kinematografia
Aksion:
Forum Statistics:
Tema: 183
Postime: 1,386
Postimi i Fundit:
Private
Muzika shqiptare dhe e huaj
(3 Viewing)
Magjia e tingujve të preferuara,albume të reja, tekste dhe shkëmbim informacioni mbi muzikantët shqiptarë e të huaj.
Moderatorët:
Abis,
LoSsT
NĂ«n-Forume:
Tekste këngësh shqiptare,
Tekste këngësh të huaja
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 214
Postime: 6,417
Postimi i Fundit:
Nje kenge per ty.
by
Jonio
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 Orë Më Parë
Video
Këtu do të vini të gjitha videot e muzikës, sportit, humorit etj.
Moderatorët:
LoSsT
NĂ«n-Forume:
Video muzikore,
Video sportive,
Video humoristike
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 656
Postime: 4,708
Postimi i Fundit:
Videoklipe franceze..
by
Element
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Arti dhe Kultura
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Letërsia
(4 Viewing)
Gjithcka mbi letërsinë shqiptare dhe të huaj, atë të vjetër dhe të re. Bota e librit dhe autorit
Moderatorët:
Aki,
jana80
NĂ«n-Forume:
Ditari,
Tregime,
Konkursi i letërsisë!-2014,
Konkursi i letërsisë!-2015,
Konkursi i letërsisë!-2016,
Aforizma,
Poezi,
Letërsia botërore
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 482
Postime: 11,123
Postimi i Fundit:
Votoni krijimet e muajit...
by
Abis
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Orë Më Parë
Këndi i fëmijëve
Këndi për vogëlushët tanë shqipëtarë. Vjersha, përralla, tregime, dhe fabula në gjuhën tonë të bukur shqipe
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 70
Postime: 716
Postimi i Fundit:
Krahasimi i femijeve!
by
C3nI
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 ditë më parë
Letërsia shqiptare
NĂ«n-Forume:
Letërsia e vjetër,
Letërsia e bejtejxhijve,
Letërsia e rilindjes,
Letërsia e pavarësisë,
Letërsia moderne,
Letërsia antike greke
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 142
Postime: 1,564
Postimi i Fundit:
Ismail Kadare
by
MasteR
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
30-07-16
Gjuha shqipe
(1 Viewing)
Gjuha jonë sa e mirë, sa e ëmbël sa e dlirë
NĂ«n-Forume:
Fjalë të urta popullore
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 230
Postime: 2,357
Postimi i Fundit:
Na tregoni fjale te mocme(te...
by
Aki
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
2 Javë më parë
Arkitektura dhe Inxhinieria
Ku bashkohet arti dhe shkenca . Do të njihemi me historinë, zhvilimet , teknologjinë , krijimin e ndërtesave dhe hapësirave ku jetojmë.
Cilet jane arkitektet, inxhinieret, cfare qellimi kane, metodat shkencore qe perdoren sot dhe idet e se ardhmes.
Moderatorët:
Briciolo
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 166
Postime: 982
Postimi i Fundit:
Ndërtesa e përmbysur në...
by
Nicktjeter
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Arti figurativ dhe krijimtaria
(3 Viewing)
Bukuria e punimeve nga dora e njëriut. Punime artizanale, guri, druri, baltë, pikturë, skulpturë, etj.
Bota e anëtarëve të forumit në krijimtaritë e tyre.
Moderatorët:
Briciolo
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 211
Postime: 1,985
Postimi i Fundit:
quot;Qendrim's 3DWORK
by
qendros
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Javë më parë
Moda dhe estetika
(6 Viewing)
Këtu mund të gjeni, gjithcka për Bukurinë femërore/mashkullore, Moda e fundit e sezonit, veshjet më të ndryshme e gjithcka që ka të bëjë me estetikën e njëriut
Moderatorët:
Tuana
NĂ«n-Forume:
Mirëmbajtja e Trupit,
Veshje dhe Aksesorë,
Makiazhi dhe mirëmbajtja lekurës,
Flokët dhe thonjtë
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,044
Postime: 7,967
Postimi i Fundit:
10 vjeçarja më e bukur në...
by
MasteR
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 ditë më parë
Kuzhina Shqipëtare
(1 Viewing)
Receta të kuzhinës tradicionale shqipëtare e më tepër...
NĂ«n-Forume:
Kuzhina Internacionale
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 175
Postime: 2,655
Postimi i Fundit:
Spageta boloneze
by
Didi
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Legjislacioni
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Jurisprudencë
(1 Viewing)
Jurisprudenca cfarë përbën në tërësi Jurisprudenca. Të qënit Avokat, Jurist, dhe Trup gjykues
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 88
Postime: 418
Postimi i Fundit:
Bashkepronesia
by
Quku
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
11-05-16
Kodi civil
Interpretimi i kodit civil sipas idesë tuaj.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 5
Postime: 30
Postimi i Fundit:
Servitutet
by
sunny
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
18-10-14
Teknika Legjislative
Parime dhe rregulla për hartimin e akteve normative.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 8
Postime: 54
Postimi i Fundit:
Kriminalistika
by
LoSsT
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
31-08-14
Ligjet e institucioneve shtetërore
Nocioni ligj përcaktohet si akt juridik i përgjithshëm, rregull e detyrueshme dhe si urdhër shtetëror i sanksionuar, i adresuar numrit të pakufizuar të subjekteve të së drejtës për ta perfillur. Ligji miratohet konform me kushtetutën, në procedurë të vecantë, zakonisht nga organi legjislativ i njëjtë që e miraton kushtetutën. Aspekti juridik-formal i ligjit konsiston në konstatimin se ligji është akt juridik i shprehjes së vullnetit politik të ligjvënësit. Aspekti material i ligjit konsiston në përmbajtjen e normave juridike te tij. Ligjet janë të shumta dhe praktikisht i rregullojnë të gjitha sferat e jetës shoqërore, sic janë arsimi, kultura, shkenca, shëndetesia, ekonomia etj.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 28
Postime: 111
Postimi i Fundit:
Mesila Doda: Mos votoni për...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
07-07-16
Aktet Ligjore
Libraria e akteve ligjore
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 15
Postime: 49
Postimi i Fundit:
Perkufizimi i Aktit
by
WxP
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Visit Homepage
04-12-15
Shkenca Politike
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Politika
Moderatorët:
Briciolo
NĂ«n-Forume:
Politika Ndërkombëtare,
Politika kombëtare
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 342
Postime: 2,667
Postimi i Fundit:
Angela Merkel dhe Theresa May...
by
Zana1
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
27-07-16
Diplomacia
Moderatorët:
Briciolo
NĂ«n-Forume:
Presidenca,
Qeveria,
Ministritë,
Ambasadat
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 28
Postime: 159
Postimi i Fundit:
Shqiperia po dorezon...
by
Marla
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
19-05-16
Organizatat, Kombëtare dhe Ndërkombëtare
Moderatorët:
Briciolo
NĂ«n-Forume:
BE,
Nato,
Unesco,
Undp,
Vetëvendosje,
Mjaft
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 51
Postime: 134
Postimi i Fundit:
Arrestohet Albin Kurti...
by
Tomka
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
30-11-15
Ideologji
Moderatorët:
Briciolo
NĂ«n-Forume:
Nazizmi,
Fashizmi,
Socjalizmi,
Komunizmi,
Demokracia,
Anarkia
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 39
Postime: 409
Postimi i Fundit:
Kultura e Kapitalizmit
by
Briciolo
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
28-06-16
Shkencat sociale
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Filozofia
Bisedime të lira mbi tema të Filozofisë.
Moderatorët:
jana80,
Aki
NĂ«n-Forume:
Fjalori i ndjenjave te papershkruara!
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 140
Postime: 1,765
Postimi i Fundit:
Thenie filozofike
by
Element
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
12 Orë Më Parë
Psikologjia
(1 Viewing)
Moderatorët:
jana80,
Abis,
Aki
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 513
Postime: 3,705
Postimi i Fundit:
Pse njerëzit inteligjentë...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 ditë më parë
Historia
(21 Viewing)
Historia kombëtare shqipëtare dhe ajo botërore ndër shekuj.
Moderatorët:
Aki
NĂ«n-Forume:
Historia shqiptare.,
Personalite të shquara Shqiptare,
Historia Botërore,
Foto dhe video historike
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,408
Postime: 7,827
Postimi i Fundit:
Aleksandria/ Të vërtetat e...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 Orë Më Parë
Shkencat Ekzakte
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Shkencë dhe Teknologji
Gjithcka rreth shkencës dhe teknologjisë së fundit!
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 696
Postime: 2,210
Postimi i Fundit:
Mercedez zgjedh Shqipërinë...
by
Arfenilla
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 ditë më parë
Matematikë dhe Gjeometri
Probleme, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 82
Postime: 1,550
Postimi i Fundit:
Zbulohet numri prim më i madh...
by
Loverboy
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
22-06-16
Ekonomi dhe Biznes
(3 Viewing)
Në këtë forum mund të gjeni informacion me karakter ekonomik nga ekonomia shqipëtare dhe ajo botërore
NĂ«n-Forume:
Sistemi bankar,
Financa,
Marketingu,
Ekonomia botërore,
Prodhimi dhe infrastruktura
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 318
Postime: 1,279
Postimi i Fundit:
A do të zhduket tërësisht nga...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
21-07-16
Mjekësia
(13 Viewing)
Shëndeti dhe trajtimi i sëmundjeve të ndryshme.
Moderatorët:
Aki
NĂ«n-Forume:
NĂ«na dhe FĂ«mija,
Dhëmbet dhe kujdesi tyre,
Dieta dhe ushqimi,
Lajme Mjekësore,
Keshilla Mjeksore,
Shkarkime Mjeksore,
Grupet e Semundjeve,
Semundjet infektive
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,871
Postime: 8,930
Postimi i Fundit:
Kujdes! Ja çfarë rrezikoni...
by
princesha
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 ditë më parë
Astrologjia
(1 Viewing)
Këtu do të gjeni cdo informacion që ka të bëj me këtë degë kaq të mistershme e të bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 131
Postime: 2,042
Postimi i Fundit:
Shenjat e Horoskopit, bëhen...
by
Delirium
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Javë më parë
Arkeologji dhe antropologji
Arkeologët në kërkim të thesareve dhe përmbajtja e lashtësisë Shqipëtare
Moderatorët:
Hajduti
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 237
Postime: 466
Postimi i Fundit:
“Ringjallja” e luftĂ«tarit...
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 ditë më parë
Fenomene paranormale
(1 Viewing)
Tek ky forum mund të flasim për të gjitha ato fenomene të cilat për një arsye ose një tjetër mbeten enigmë dhe të pashpjegueshme.
Moderatorët:
Tuana,
Hajduti
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 140
Postime: 1,592
Postimi i Fundit:
10 profeci te realizuara...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Javë më parë
Enigma dhe mistere
Misteret e pazgjidhura te Universit, enigmat me te cuditeshme dhe kuriozitete intriguese te botes qe na rrethon
Moderatorët:
Tuana
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 220
Postime: 1,096
Postimi i Fundit:
Jashtetokesoret, ekzistojne,...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
8 Orë Më Parë
Fizikë dhe Astronomi
Teori, arritje, probleme fizike dhe astronomie. Qielli dhe yjet.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 502
Postime: 2,223
Postimi i Fundit:
NASA paralajmëron një lajm të...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 ditë më parë
Gjeologji dhe Gjeografi
Moderatorët:
MasteR
NĂ«n-Forume:
Turizmi
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 360
Postime: 1,298
Postimi i Fundit:
Liqeni i Ohrit, pasuri e...
by
LeVoyageur
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Javë më parë
Bota e Kompjuterit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Informatikë
(4 Viewing)
Një hap drejt eksplorimit të botës virtuale, aty ku 1 dhe 0 përbëjnë kompjuterin, një ndër shpikjet më madhështore të shekullit të kaluar.
Moderatorët:
LoSsT,
MasteR
NĂ«n-Forume:
Mobile,
Networking,
Reklama të Faqeve,
Links TĂ« Huaj
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 517
Postime: 3,002
Postimi i Fundit:
Bie çmimi i iPhone 6 me...
by
Vvetoni
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Javë më parë
Karakteret shpirtërore
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Diskutime fetare dhe anti-fetare
Çdo temĂ« qĂ« do tĂ« hapet dhe do tĂ« ketĂ« nĂ« pĂ«rmbajtje tĂ« tij, lidhje me fenĂ«.
Moderatorët:
princesha
NĂ«n-Forume:
Foto,
Video
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 69
Postime: 929
Postimi i Fundit:
Dhjetë fetë misterioze të...
by
jana80
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
4 ditë më parë
Besimtarët katolik
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin katolik.
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 116
Postime: 1,365
Postimi i Fundit:
Katoliket pergjigjen per ju ..
by
Didi
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Javë më parë
Besimtarët musliman
(5 Viewing)
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin musliman
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,208
Postime: 8,973
Postimi i Fundit:
Trokisni në portat e qiellit...
by
princesha
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Besimtarët ortodoks
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin ortodoks
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 33
Postime: 99
Postimi i Fundit:
RusĂ«t kĂ«rkojnĂ« qĂ« “Aja Sofia”...
by
Passion
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
28-07-16
Besimtarët bektashi
Këtu mund të diskutohet në lidhje me besimin bektashi.
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 4
Postime: 74
Postimi i Fundit:
Dita e Ashures: Fëmijët...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
25-10-15
Ateizëm
Persona që nuk kanë një kult, që nuk kanë një frymezues shpirtëror dhe që nuk besojnë në dicka përtej qënies së tyre. Nuk arrijnë ta konceptojnë fjalën perëndi, besojnë në atë cfarë shohin dhe frymezimin e gjejnë vetëm tek vetëvetja. Besojnë më shumë tek përparimi njerëzor dhe feja u duket dicka anormale. Gjithsesi mbetet nje zgjidhje njerëzore.
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 73
Postime: 2,736
Postimi i Fundit:
Dënim shembullor për një...
by
Monique
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 Javë më parë
Bindje idesh lidhur mbi besimin
(7 Viewing)
Në këtë forum do të ketë bashkëbisedime nga të gjitha rrymat e besimit dhe si të thuash është një pikë takimi lidhur mbi të gjitha këto kultura shpirtërore.
Moderatorët:
princesha
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 310
Postime: 5,381
Postimi i Fundit:
Skllav i kujt je?
by
Soulmind
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
20 Orë Më Parë
Sport
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Futboll
Komente mbi kampionatet e futbollit, skuadrat, lojtarët tuaj të preferuar, rezultate.
NĂ«n-Forume:
Kampionati Europian-2016.,
Futbolli Shqipëtar,
Kampionati Botëror,
Liga e Kampioneve,
Kupa Uefa,
Kampionati Italian,
Kampionati Francez,
Kampionati Anglez,
Kampionati Spanjoll,
Kampionati Gjerman
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1,153
Postime: 7,763
Postimi i Fundit:
A do të luajnë Januzaj e...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 ditë më parë
Sporte të tjera
(3 Viewing)
NĂ«n-Forume:
Formula 1,
Tenis,
MotoGp,
Peshengritje,
NBA- Basketboll
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 251
Postime: 954
Postimi i Fundit:
Nuri Seferi ‘godet’ Luan...
by
ricky_ch
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
5 ditë më parë
Lojrat Olimpike 2008
Lojrat olimpike qe zhvillohen kete vit ne Pekin ne Kine
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 23
Postime: 226
Postimi i Fundit:
Cili shtet do te kete me shum...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
10-01-16
Lojrat Olimpike 2012
Olimpiada 2012- Londer
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 56
Postime: 244
Postimi i Fundit:
Çmenden mediat serbe, ja se...
by
legjenda
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
06-08-16
Lojrat Olimpike dimerore 2014
Lojerat Olimpike Dimerore ne Rusi
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 1
Postime: 12
Postimi i Fundit:
quot;Sochi 2014 quot;, gati për...
by
Arfenilla
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
21-02-14
Forume të tjera
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Kuriozitete
(7 Viewing)
Kuriozitete të ndryshme nga bota që na rrethon.
Moderatorët:
Tuana,
Abis
NĂ«n-Forume:
Kuriozitete Rreth Bimëve,
Kuriozitete Rreth Shpendëve,
Kuriozitete Rreth Kafshëve,
kuriozitete rreth insekteve
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 2,748
Postime: 15,262
Postimi i Fundit:
Konsumoi 10 kanaçe...
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
3 ditë më parë
Lojra
(3 Viewing)
Moderatorët:
Aki,
Tuana,
Abis
NĂ«n-Forume:
Gjëegjëza të ndryshme,
Lojë Inteligjente
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 259
Postime: 16,293
Postimi i Fundit:
Pergjigju me Po ose Jo!!
by
Legally_Sweet
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
2 Orë Më Parë
SmS
Moderatorët:
Tuana,
Abis
NĂ«n-Forume:
SmS Dashurie,
SmS Humoristike
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 9
Postime: 945
Postimi i Fundit:
Mesazhi me i vecante..?
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
24-07-16
Humor
Moderatorët:
Tuana,
Abis
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 207
Postime: 6,439
Postimi i Fundit:
Barcoleta te ndryshme
by
kitrra 123
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 ditë më parë
Chit - Chat
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Rreth Kanalit Shqipëria
Çdo gjĂ« rreth kanalit shqipĂ«ria.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 47
Postime: 216
Postimi i Fundit:
Hellooo Stafi...
by
JULIAN_IT
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
12-05-13
Ankesat për Stafin Shqipëria
Për çdo lloj problemi, publikoni ankesat tuaja.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 243
Postime: 1,532
Postimi i Fundit:
banditos qe tall lesht me...
by
Ausos
Shiko Profilin
View Forum Posts
View Blog Entries
15-06-13
Kërkesa për Access level 5
(2 Viewing)
Bëni kërkesat tuaja për acc në kanalin #Shqipëria
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 208
Postime: 997
Postimi i Fundit:
Pershendetje
by
unejsa
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
15-05-15
mIRC Plus
Bëni pyetje, kërkesa dhe shkarkime për scripte dhe addonse të ndryshme, Config Eggdrop, PsyBnc etj.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 19
Postime: 91
Postimi i Fundit:
Nmsp ScRiPt....
by
eGo0sTyle
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
Visit Homepage
03-05-13
ForumiVirtual
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Mbi këtë forum
Komentet, sugjerimet tuaja mbi këtë forum, të rejat më të fundit që janë shtuar.
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 102
Postime: 4,459
Postimi i Fundit:
Tema qe mbyllen ose bashkohen
by
NeVertiti
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Lajmërime dhe Reklama
(1 Viewing)
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 138
Postime: 552
Postimi i Fundit:
Tashme Chati zyrtar i forumit
by
dangerous
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
6 ditë më parë
Sondazhe dhe votime
Këtu mund të diskutoni rreth aktualitetit shqipëtar. Tema të ndryshe sportive, kulturore,politike etj...
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 94
Postime: 6,382
Postimi i Fundit:
Sondazh per radio fv
by
Fly
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
29-06-16
Arkiva e forumit
Threads / Posts
Postimi i Fundit
Arkiva
(11 Viewing)
Temat me pjesemarrje të herëshme do ti gjeni të arkivuara në këtë nënforum.
NĂ«n-Forume:
Temat e Postimet ngjitese
Aksion:
View this forum's RSS feed
Forum Statistics:
Tema: 550
Postime: 250,947
Postimi i Fundit:
Cfare po beni ne keto momente?
by
sensuu
Shiko Profilin
View Forum Posts
Mesazh Privat
View Blog Entries
1 javë më parë
Shënoji Forumet si të Lexuar
|
Liderët e Forumit
Çfare po ndodh?
Vizitorët aktivë aktualisht
There are currently 224 users online. 7 anëtarë dhe 217 vizitorë
Numri më i madh i anëtarëve në linjë ishte 5,400, 08-03-16 më 11:13.
lrm;Delirium,
lrm;jana80
Forumi Virtual - Shqiptaret te bashkuar Statistikat
Tema
54,972
Postime
766,257
Anëtarët
15,329
Përshëndesim anëtarin më të ri, rami
Blogs
93
Entries
1,975
Last 24 Hours
0
Latest Blog Entry, Me ndihmoni ju lutem by ReiB
Postimet e Fundit...
Loverboy iu pĂ«rgjigj njĂ« teme Myslimanja lĂ« punĂ«n pasi urdhĂ«rohet t’u zgjasĂ« dorĂ«n kolegĂ«ve meshkuj in Aktualiteti botĂ«ror
43 minuta më parë
Jonio iu përgjigj një teme Nje kenge per ty. in Muzika shqiptare dhe e huaj
1 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Cfare Bleve Per Here Te Fundit... in Diskutime shoqërore
1 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Cfare kenge jeni duke degjuar ? in Muzika shqiptare dhe e huaj
2 Orë Më Parë
Jonio iu përgjigj një teme Cfare kenge jeni duke degjuar ? in Muzika shqiptare dhe e huaj
2 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Pergjigju me Po ose Jo!! in Lojra
2 Orë Më Parë
Monique iu përgjigj një teme A eshte jeta jone nje enderr? in Të ndryshme
2 Orë Më Parë
Legally_Sweet iu përgjigj një teme Fotografi nga duart tona in Albumi Fotografik
2 Orë Më Parë
Monique iu përgjigj një teme Cfare kenge jeni duke degjuar ? in Muzika shqiptare dhe e huaj
2 Orë Më Parë
Jonio iu pĂ«rgjigj njĂ« teme Myslimanja lĂ« punĂ«n pasi urdhĂ«rohet t’u zgjasĂ« dorĂ«n kolegĂ«ve meshkuj in Aktualiteti botĂ«ror
2 Orë Më Parë
Poll
Results: Votoni krijimet e muajit Shtator!
Une ...!?
0%
Per te fundit here.……?!
30.00%
Nje bisede me veten..
0%
Hutimi i fatit!
5.00%
Caste sa nje jete!
20.00%
Monolog me gjethen.
5.00%
Ti je Vetvetja, O vetja ime!
10.00%
quot;Te kerkoj ne heshtje quot;
30.00%
Votues: 20. Ju nuk mund të votoni në këtë sondazh
Temat e reja
E tmerrshme: Nëna e mëson birin...
lrm; Postuar Nga legjenda lrm;(0 replies)
3 Orë Më Parë in Aktualiteti botëror
Myslimanja lë punën pasi...
lrm; Postuar Nga legjenda lrm;(6 replies)
4 Orë Më Parë in Aktualiteti botëror
Ymeri e Kurti, presidentit...
lrm; Postuar Nga legjenda lrm;(0 replies)
4 Orë Më Parë in Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
Krasniqi: UÇK'ja nuk u formua pĂ«r...
lrm; Postuar Nga legjenda lrm;(0 replies)
4 Orë Më Parë in Lajme nga Kosova dhe trevat shqiptare
Studim: Meshkujt që duan jetë të...
lrm; Postuar Nga NeVertiti lrm;(0 replies)
5 Orë Më Parë in Stil jete
Blog
Dialog me veten!
6.45 Zilja e alarmit fillon te bjere ne ate melodine e saj cjerrse dhe acaruese. Zgjas doren dhe e fik, edhe pak, edhe 5 minuta. Ai 5 minuti eshte me I embli moment, me I dashuri teksa perhumbesh ne...
lrm;Postuar Nga Monique lrm;(4 Comments)
3 Javë më parë in Monique
“Syte humbasin nen pikat e shiut”
quot;Rrinte nen parmakun e dritares duke veshtruar bukurine e kesaj qyteze te vjeter, teksa nje shi i holle niste te mbulonte cdo gje bashke me nje puhize te lehte qe i ledhatonte cdo qelize te trupit....
lrm;Postuar Nga Didi lrm;(0 Comments)
2 Javë më parë in Didi
Ky qytet imagjinar …….
Ti vjen serisht ne mendimet e mia dhe per te bilionten here me ben te kuptoj brishtesine time kundrejt teje.
Ti qe je prezent ne cdo cast timin, ti qe prek cdo fill nervor si telat e nje kitare,...
lrm;Postuar Nga Monique lrm;(1 Comments)
3 Javë më parë in Monique
Nata
E adhuroj naten
E urrej nganjehere
Dua te te them EJA me tako
Kjo ishte ideja ime
Nata
Mendime
Sa mendime me pershkojne
Idete e mia jane kaq te qarta
Nata
Ngrihem te te shkruaj dhe
lrm;Postuar Nga Monique lrm;(1 Comments)
3 Javë më parë in Monique
Copez shpirti!
Veshtrimet tona ndeshen dhe cdo gje perreth thyhet ne njemije copash!
Mbetemi të dy, përballe!
Një mjegull e zymte, e heshtur, pluhur, mbuloi dhe e vetmja pamje e qarte, jane fytyrat tona që...
lrm;Postuar Nga Monique lrm;(0 Comments)
3 Javë më parë in Monique
Tag
albanian chat
blerje online
bonoparti
chat fajtori
chat shqiperia
dashurie
dhurata
fashion
femra
kufij
libra falas
libra shqip
moda
ndjenje
nictjeter
psikologji
shen valentini
shkarko libra shkollore
thenie dashurie
urime per shen valentin
-- Forumi
---- ForumiVirtual
-- Default Mobile Style
Na kontaktoni
Forumi Virtual
Arkivi
Fillimi
Te gjitha kohët janë në GMT +2. Ora tani është 01:59.
Mundesuar nga vBulletin Copyright copy;2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.TĂ« Drejtat copy;2016 Forumi Virtual
Search Engine Optimisation provided by
DragonByte SEO (Pro) -
vBulletin Mods amp; Addons Copyright copy; 2016 DragonByte Technologies Ltd.ForumiVirtual.COMProudly Powered by: vBSocial Wall

Updated Time

Updating   
Friend links: ProxyFire    More...
Site Map 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 20 30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140 150 160 170 180 190 200 250 300 350 400 450 500 550 600 610 620 630 640 650 660 670 680 690 700 710 720 730 740 750
TOS | Contact us
© 2009 MyIP.cn Dev by MYIP Elapsed:61.246ms